Reklama

stary dom
zobacz informacje o obrazie
© Shutterstock.com

Najemca z piekła rodem. Wyprowadził się, ale zostawił po sobie straszną pamiątkę

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano

Chcesz udostępnić to ogłoszenie

Kiedy właściciel wszedł do swojego mieszkania tydzień po wyprowadzce najemcy, o mało nie dostał zawału. 

Ta historia wywołuje ciarki. Lokator wyprowadził się z mieszkania, ale zostawił w nim dwa przywiązane łańcuchami psy myśliwskie

Zdarzenie, do którego doszło w regionie Aube we Francji zmroziło wszystkich mieszkańców. Dwa psy przywiązane łańcuchami czekały ponad tydzień na to, by ktoś je uwolnił. Zostały porzucone przez swojego opiekuna, który wyprowadził się z mieszkania, ale najwyraźniej „zapomniał” o tym, że ma zwierzęta.  

Porzucone na pastwę losu

Hera i Herkules, kiedy zostały znalezione, były w strasznym stanie. Dosłownie skóra i kości. Nie wiadomo jak wyglądało  ich życie z opiekunem, ale można się domyślać, że nie było usłane różami. Po jego wyprowadzce, psy nie miały nawet wody.

Miały dostęp jedynie do sterty śmieci, jaka zostawił lokator. Wokół zwierząt pełno było odchodów. Aż strach pomyśleć, co by się stało, gdyby właściciel mieszkania dłużej zwlekał z jego odwiedzeniem. 

Właściciel mieszkania, który znalazł psy, natychmiast je napoił i nakarmił, a następnie skontaktował się z fundacją 30 Milion d’Amis, która wniosła skargę przeciwko poprzedniemu opiekunowi psów. Odpowie on za znęcanie się nad zwierzętami. 

Hera i Herkules, odżywione i uspokojone, czekają w schronisku na lepszą przyszłość. 

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz