Reklama

Pies za ambulansem

Ze strachu i z miłości: owczarek niemiecki rzuca się w pogoń za karetką

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano

Kierowca, który zamieścił to wzruszające nagranie, najpierw zobaczył karetkę, a potem pędzącego za nią ile sił w łapach owczarka.

Ta historia sprawi, że w Waszych oczach pojawią się łzy. Miłość tego psa do jego opiekuna, nie ma sobie równych. 

Mandraque to owczarek niemiecki, który mieszka wraz ze swoim opiekunem w Brazylii. Wiedli spokojne życie, ale pewnego dnia opiekun poczuł się bardzo źle. Trzeba było zawiadomić pogotowie i zabrać go do szpitala. Mandraque uznał, że nie porzuci go w tak trudnym momencie. 

Kiedy przyjechało pogotowie, nie odstępował lekarzy na krok. A kiedy okazało się, że trzeba go zabrać do szpitala, pies patrzył uważnie, jak jego pana wprowadzają do ambulansu, po czym ruszył za nim.

Kiedy ambulans dotarł na miejsce, pies pojawił się chwilę później i usadowił pod drzwiami. Mimo tego, że szpital nie pozwala zwierzętom wchodzić do środka, dr Igor Dias i jego koledzy pozwolili psu czekać. 

Pies biegnie za ambulansem

Jak tylko zdrowie opiekuna psa się ustabilizowało, pozwolono opiekunowi wyjść na zewnątrz. Jak tylko pies go zobaczył na noszach, zaczął skakać i lizać go po całym ciele – powiedział w wywiadzie dla The Dodo dr Dias. 

Kilka godzin później opiekun psa był już gotowy do tego, by wyruszyć w drogę powrotną do domu. Odwieziono go karetką, która tym razem jechała bardzo wolno, by pies mógł biec obok i nie tracić samochodu z oczu! 

Więcej wiadomości o...

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz

1 komentarzy

  • 146_
    146_
    Ooo... Ale słodka historia. Ciekawe jakie jest to dla psa uczucie, kiedy jego pan jedzie do szpitala...
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

1 komentarz na temat 1

Chcesz udostępnić ten artykuł?