Reklama

Opiekun trafia do szpitala. Jego owczarek niemiecki robi coś, co sprawia, że pęka nam serce

Pies za ambulansem dog-happy

Mandraque tak bardzo kocha swojego opiekuna, że postanowił nie odstępować go na krok. Ale jak sobie z tym poradzić, kiedy opiekun musi iść do szpitala? 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano

Ta historia sprawi, że w Waszych oczach pojawią się łzy. Miłość tego psa do jego opiekuna, nie ma sobie równych. 

Mandraque to owczarek niemiecki, który mieszka wraz ze swoim opiekunem w Brazylii. Wiodą spokojne życie, ale pewnego dnia opiekun poczuł się bardzo źle. Trzeba było zawiadomić pogotowie i zabrać go do szpitala. Mandraque uznał, że nie porzuci go w tak trudnym momencie. 

Kiedy przyjechało pogotowie, nie odstępował lekarzy na krok. A kiedy okazało się, że trzeba go zabrać do szpitala, pies patrzył, jak jego człowieka wprowadzają do ambulansu, po czym ruszył za nim, by wiedzieć, gdzie też wiozą jego opiekuna. 

Kiedy ambulans dotarł na miejsce, pies pojawił się chwilę później i usadowił pod drzwiami. Mimo  tego, że szpital nie pozwala zwierzętom na wchodzenie do środka, dr Igor Dias i jego koledzy pozwolili psu czekać. 

Pies biegnie za ambulansem

Jak tylko zdrowie opiekuna psa się ustabilizowało, pozwolono opiekunowi wyjść na zewnątrz. Jak tylko pies go zobaczył na noszach, zaczął skakać i lizać go po całym ciele – mówi w wywiadzie dla The Dodo dr Dias. 

Kilka godzin później opiekun psa był już gotowy do tego, by wyruszyć w drogę powrotną do domu. Odwieziono go karetką, która tym razem jechała bardzo wolno, by pies mógł biec obok i nie tracić samochodu z oczu! 
 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz