Reklama

12-latka z Sosnowca marzy o wyjeździe na wakacje. Wpada na pomysł, który wzrusza tysiące internautów

smutna dziewczynka dog-wow


Dziewczynka z Sosnowca podbiła serca internautów

Słupy, tablice ogłoszeniowe, a nawet latarnie obklejone są tysiącami reklam i ogłoszeń. Na większość nikt nie zwraca już uwagi. A o tym ogłoszeniu dwunastolatki mówi już cała Polska!

Przez Agata Malczewska

Opublikowano

W ostatnim czasie osoby regularnie korzystające z mediów społecznościowych przynajmniej kilka razy natknęły się na to samo zdjęcie: fotografię ogłoszenia, w którym dziewczynka oferuje wyprowadzanie psów, podaje cennik takiej usługi i telefon do mamy.

Jednak najbardziej poruszającą częścią jest informacja, na co dwunastolatka chce przeznaczyć zarobione w ten sposób pieniądze.

Dziewczynka zbiera na wakacyjny wyjazd na kolonie, część pieniędzy chce też przekazać schronisku dla zwierząt.

Czym skorupka za młodu...

Internauci są pod wrażeniem zaradności dziewczynki, jej rozsądku (zaznacza, że może wyprowadzać tylko spokojne psy) i empatii. Część komentujących zwraca jednak uwagę, że możliwość wyjazdu na wakacje nie powinna wiązać się z koniecznością zarabiania przez dziecko.

Warto jednak przypomnieć, że w niektórych krajach, na przykład w USA, drobne prace zarobkowe wykonywane przez dzieci są czymś normalnym – uczą zarówno przedsiębiorczości, jak i szacunku do pieniędzy.

 

Ja to tu tylko wrzucę i liczę na Wasze ogromne wsparcie!🙏 Pomóżmy 12-letniej dziewczynce z Sosnowca wyjechać na kolonie...

Posted by Damian Żurawski - Twój Radny on Friday, May 6, 2022
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz