Reklama

Kobieta słyszy szczekanie w ogródku: nie może uwierzyć, kiedy odkrywa, co sąsiad robi z jej labradorem

czarny pies dog-happy

Brittney Reynolds jest dumną właścicielką radosnego labradora, Boundera. Pewnego dnia odkrywa, co łączy jej psa z sąsiadem.

Przez Aleksandra Kupras

Opublikowano

Brittney Reynolds prowadzi TikToka, na którym publikuje wiele filmików z jej ukochanym pieskiem. Czarny labrador Bounder jest pełen energii. Chętnie się bawi i uwielbia towarzystwo ludzi.

Kilka tygodni temu kobieta była świadkiem niesamowitej sceny. Zauważyła, że jej piesek zaprzyjaźnił się z sąsiadem mieszkającym po drogiej stronie bramy. Bounder zaczął szczekać na mężczyznę, jakby zapraszał go do gry. Ich wspólna zabawa? Strzelanie z rakiety i łapanie piłeczek tenisowych!

Piękna relacja

Kiedy usłyszałam, że Bounder szczeka na sąsiada, próbowałam go uciszyć. Wtedy mężczyzna wyciągnął rakietę na piłeczki tenisowe i zaczął nimi strzelać! Mój wesoły piesek ochoczo je łapał. Podziękowałam sąsiadowi za ich zabawę, a on zdradził, że robią to już od jakiegoś czasu - wyjaśniła Brittney portalowi „The Dodo”.

Filmik z zabawą Boundera zebrał mnóstwo pozytywnych komentarzy na Tiktoku. „To urocze, że twój labrador umila czas staruszkowi”, „Ale słodkie!”, „Wspaniały sąsiad” „Piękna relacja” - piszą internauci.

@brittneygoes

He brings it back to the edge of the fence. #blacklab #doglover #SeeHerGreatness

♬ Home - Edith Whiskers
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz