Reklama

Kobieta widzi psa sąsiada w lusterku samochodu. Po chwili dociera do niej, że to zupełnie inne zwierzę!

niedzwiedz w lusterku dog-wow © Katie Rogers/ TheDodo

Katie Rogers siedziała w samochodzie, kiedy w lusterku auta zobaczyła psa sąsiada. Nie zwracała na niego uwagi, aż zrozumiała, że to wcale. nie jest pies! Co zobaczyła kobieta?

Przez Aleksandra Kupras

Opublikowano

Katie Rogers siedziała w samochodzie zaparkowanym obok jej domu w South Lake Tahoe w  Kalifornii. Kobieta czekała na męża, z którym miała załatwić kilka spraw na mieście. Gdy za pojazdem zauważyła kręcącego się zwierzaka, pomyślała, że to pies sąsiada.

- Jeden z sąsiadów stał przed moim autem i wyglądał, jakby wyprowadzał psa, jednak jego twarz miała bardzo osobliwy wyraz. Gdy wskazał na tył samochodu, zrozumiałam dlaczego. Był tam jeden z miejscowych, młodych niedźwiedzi! - powiedziała Rogers portalowi „The Dodo”.

Ale niespodzianka!

Sąsiad próbował odepchnąć niedźwiadka z dala od ruchu ulicznego. Nie było to łatwe, gdyż młody zwierzak był bardzo ciekawski. - Niedźwiedzie z Tahoe są bardzo przyzwyczajone do ludzi. Kiedy tam mieszkałam widziałam je niemal co tydzień. Najłatwiej odstraszyć je klaskaniem lub krzykiem. Zdarzyło mi się też użyć tonu, który nazywam „głosem zawiedzionej mamy” - wyjaśnia Rogers.

Maluch w końcu poszedł w swoją stronę, ale później wrócił, aby sprawdzić, czy w śmietniku państwa Rogers zostały dla niego jakieś przekąski. Co za łakomczuch!

 

Definitely not a dog 😂

Posted by The Dodo on Wednesday, May 11, 2022
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz