Reklama

Zdjęcia wolontariuszy ze schroniska "Na Paluchu" uszczęśliwią Was na cały dzień!

wolontariuszka z Palucha dog-happy

Wolontariusze ze schroniska „Na Paluchu” niosą radość nie tylko zwierzakom, ale i ludziom. Dzięki tym zdjęciom opublikowanym na Facebooku, na pewno się uśmiechniecie!

Przez Aleksandra Kupras

Opublikowano

W warszawskim schronisku „Na Paluchu” działa 20 grup wolontariuszy. Jedna z nich zajmuje się kotami, a pozostałe skupiają uwagę na psiakach. Nie tylko wyprowadzają zwierzaki na spacery, ale także pomagają swoim podopiecznym znaleźć nowy dom.

Serce schroniska

Wolontariusze są sercem i wizytówką funkcjonowania schroniska. Bez nich realizacja wielu zadań byłaby niemożliwa. To oni wychodzą z psami na spacery, opiekują się kotami, socjalizują zwierzęta, tworzą ogłoszenia i szukają domów dla podopiecznych schroniska.

Są również odpowiedzialni za kontakt z osobami zainteresowanymi adopcją. Przeprowadzają  spacery przedadopcyjne, wizyty w potencjalnych domach, a także monitorują dalsze losy pupili. Utrzymują kontakt z ich nowymi rodzinami i pomagają, gdy pojawiają się problemy.

Te zdjęcia rozbawią Cię do łez!

Wolontariusze publikują także zdjęcia na facebookowej stronie schroniska. Fotografie mają zachęcić do adopcji zwierzaków. Co więcej, są przezabawne i na pewno poprawią humor każdemu, kto je zobaczy.

 

Zostaw komentarz
1 komentarz
Weronika1738
Weronika1738
Cześć widzę że to dopiero dziś opublikowano miałam dziś zły dzień lecz dzięki tym zdjęciom od razu mi lepiej. Dzięki pozdrawiam 🙃😇
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz