Reklama

Wierny pies ponad tydzień czeka na swoich opiekunów na niebezpiecznym torowisku

pies na torach dog-sad

Piesek nie chciał się ruszyć

© Facebook.com/thedodo

Przy takich historiach po prostu kraje się serce… Piesek za każdym razem odsuwał się dopiero w ostatniej chwili, tuż przed nadjeżdzającym pociągiem.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano

Suzette Hall codziennie dostaje informacje o bezpańskich psach, które potrzebują pomocy. Nie zawsze może zareagować, ale kiedy dowiedziała się, że na torach kolejowych leży pies, który najwyraźniej czeka na swojego opiekuna, musiała pojechać i sprawdzić, czy wszystko z nim w porządku. 

Kiedy dotarła na miejsce dowiedziała się, że czarny piesek w typie labradora, został wyrzucony przez opiekunów z samochodu w pobliżu torów. Tak bardzo za nimi tęsknił i nie rozumiał, że został przez nich porzucony.

Nie mógł i nie chciał uwierzyć w to, że jego rodzina już go nie chce i tak po prostu go zostawia. Był głodny, ale nie chciał ruszyć się z miejsca, mając nadzieję, że rodzina jednak po niego przyjedzie. Czekał tak cały tydzień, zanim Suzette przyjechała mu pomóc. 

Przynęta z kurczakiem

Ponieważ pies czekał na torowisku już kilka dni i był wygłodzony, udało się złapać go do klatki dzięki przynęcie z kurczaka.

Był przestraszony, mocno się wahał, ale w końcu dał się przekonać do apetycznego fileta, a wtedy Suzette mogła już zapakować go do klatki i zawieźć do weterynarza. 

Pies dostał imię Soldier (Żołnierz) i po przebadaniu w Camino Pet Hospital okazało się, że poza lekkim wychudzeniem, pies jest w formie. Dostał leki na wzmocnienie, dużo jedzenia, a teraz czeka już na nową rodzinę. Miejmy nadzieję, że znajdzie odpowiednią! 

Źródło: TheDodo

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz