Reklama

Szczeniaczek ciągle piszczy. Kiedy weterynarz robi mu prześwietlenie, łapie się za głowę

zdjecie rtg psich łap dog-angry © Youtube.com/Animal Shelter

Kiedy wolontariusze przyjechali po tego małego pieska, wiedzieli, że nie miał łatwego życia. Ale nie podejrzewali czegoś takiego.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano

Kiedy wolontariusze przyjechali odebrać małego, zaledwie rocznego psiaka, który został porzucony przez opiekuna, zobaczyli małe kangurzątko. Sunia właśnie tak wyglądała, kiedy siedziała, a jej dwie przednie łapki zwisały przed nią nieco bezwładnie. 

Wolontariusze myśleli, że to po prostu taka poza, ale kiedy wzięli psa na ręce, ten zaczął mocno płakać. Wiedzieli już, że coś jest nie tak. Szybko pojechali do weterynarza. 

Przerażające RTG

Kiedy weterynarz zrobił psu zdjęcie, przeraził się nie na żarty. Obie przednie łapy psa były złamane! Na zdjęciu RTG wyglądało to naprawdę fatalnie. Była konieczna operacja i to jak najszybciej – dłuższe czekanie sprawi, że pies będzie przez całe życie inwalidą. A był przecież jeszcze taki młody. 

Szybko przeprowadzono operację, ale ze względu na to, że piesek był tak mały, konieczne było trzymanie jej przez cały czas w klatce, by nie zrobiła sobie krzywdy. Beauty – bo tak nazwano sunię, mocno się nudziła, ale musiała być cierpliwa. 

Kiedy weterynarz uznał, że stan psa wystarczająco się ustabilizował, wolontariusze zabrali suczkę do domu tymczasowego. Mimo tego, że łapki psiaka były cały czas w opatrunkach i gipsie, Beauty nauczyła się czerpać z życia to, co najlepsze. Miała też mnóstwo kolegów do zabawy. 

W końcu ściągnięto opatrunki, najpierw z prawej, a potem z lewej łapki i okazało się, że wszystko jest OK. Suczka będzie mogła biegać i cieszyć się życiem, jak inne psy! Ma nieco blizn na łapkach, ale poza tym, biega jak szalona! 
Wolontariusze z domu tymczasowego nie mieli serca, by oddać Beauty – została z nimi! 

Zostaw komentarz
1 komentarz
Mkamil36
Mkamil36
Ale słodki piesek
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz