Reklama

Najbardziej odpowiedzialny starszy brat na świecie: kociak czuwa nad osieroconym rodzeństwem

kociak ze swoim rodzeństwem cat-wow © Facebook.com/ KC Pet Project

Kiedy znalezionio ten miot bezdomnych kociąt, nie było przy nich matki. Starszy brat zajął się rodzeństwem, mimo iż sam jest jeszcze bardzo malutki. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano

Tego kociaka, wraz z jego świeżo urodzonym, przybranym rodzeństwem, znaleziono na ulicy. Dobra dusza zawiadomiła KC Pet Project w Kansas (USA) i po chwili wszystkie 4 kocięta były już bezpieczne. 

Osoba, która znalazła kociaki, twierdzi, że obserwowała je od jakiegoś czasu. Zauważyła, że kotki są same, bez matki, a jej obowiązki przejął nieco starszy z kotków, który zajmował się maluchami. 

Nie wiadomo, co stało się z matką – nie opuściłaby świeżo narodzonych kociąt, dlatego prawdopodobnie coś jej się stało.

Wolontariusze próbowali ją znaleźć, ale bez rezultatów. 

Starszy „brat” ma około 6 tygodni i przez cały czas pilnował maluchów w oczekiwaniu na matkę. W końcu jednak powiadomiono ośrodek, bo maluchy potrzebowały mleka. 

Teraz, wszystkie kocięta zostaną oddane pod opiekę domów zastępczych i kiedy będą dość duże, będzie można szukać im domów na zawsze. Miejmy nadzieję, że ktoś otoczy je równie dobrą opieką, jak ich „brat”. 

 

Meet the most responsible kitten in the world. He's a 6 week old kitten that was found with three newborn kittens. The...

Posted by KC Pet Project on Friday, May 20, 2022
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz