Reklama

Kundelek ze schroniska dostaje własny basen, ale nadal woli swoje wiaderko

piesek i wiaderko dog-wow © Austin Animal Center / Facebook.com

Pies Centaur jest podopiecznym schroniska w Austin Animal Center. Na terenie placówki szczególnie upodobał sobie wiaderka z wodą, które traktuje jako prywatną wanienkę. Kiedy w końcu dostał prawdziwy basen, wzgardził nim!

Przez Aleksandra Kupras

Opublikowano

Miłośnik wiaderek

Na placach zabaw i w budach dla psów w Austin Animal Center stoją wiadra z wodą, przeznaczoną do sprzątania. Dla kundelka Centaura są ulubionym miejscem do kąpieli. Piesek od dawna zaskakuje personel swoim zachowaniem.

- Centaur jest inteligentny i ma dużo energii. Uwielbia aportować, a kiedy się wyszaleje, jest wielkim pieszczochem - powiedziała Kelsey Cler, kierowniczka programu marketingu i komunikacji w Austin Animal Center, portalowi „The Dodo”.

Centaur pokochał wiaderka na początku maja, kiedy w Teksasie było upalne lato. - Myślę, że po prostu chciał się ochłodzić w wodzie - tłumaczy Kelsey.

Piesek nie mieścił się w wiaderku, co wyglądało przezabawnie. Pracownicy schroniska podzielili się tym widokiem na Facebooku, gdzie opublikowali zdjęcia 4-letniego Centaura. Fotki poruszyły internautów, którzy zorganizowali zbiórkę, aby kupić mu prawdziwy basen.

 

"If I fits, I sits" - Centaur This goofy boy has so much personality! He is looking for an adopter to go on adventures...

Posted by Austin Animal Center on Monday, May 2, 2022

Ale niespodzianka!

Każdy myślał, że Centaur ucieszy się z prezentu. W końcu w basenie ma więcej miejsca do pluskania się w wodzie. Jednak piesek wciąż wolał ukochane wiaderko. Musiał minąć miesiąc, aby przekonał się do nowego miejsca.

- Teraz uwielbia basen. Szczególnie lubi szukać tam smakołyków oczywiście tarzać się w ziemi, kiedy już z niego wyjdzie. Wciąż jednak spędza czas w wiaderku - zdradziła Cler.

Pełnia szczęścia!©Austin Animal Center

 

Czeka na dom

Centaur jest kochającym i radosnym psem, niestety wciąż nie znalazł nowej rodziny. Pracownicy schroniska mają nadzieję, że wkrótce znajdzie się ktoś, kto uszczęśliwi go na zawsze, dając mu na zarówno dom, jak i basen. 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz