Reklama

Łódź: Przywiązał niewidomego psa do przystanku autobusowego i zostawił

piesek na przystanku dog-serious © Łódź / Faecbook.com

Niewidoma i głucha sunia Wandzia została porzucona i przywiązana do przystanku MPK w Łodzi. Ma mnóstwo guzów i guzków na ciele. Właściciel poszukiwany.

Przez Aleksandra Kupras

Opublikowano

W Łodzi doszło do strasznego wydarzenia. Ktoś porzucił swoją suczkę. Wandzia została przywiązana do przystanku autobusowego.

- To jest starsza sunia, wiekowa, z wieloma zmianami chorobowymi i starczymi. Takie psy są bardzo przerażone i zestresowane, tym bardziej, że ta sunia nie widzi i nie słyszy. Zostawienie jej w takim miejscu bez opieki i właściciela to duży stres i trauma - powiedziała w „Polsat News” Marta Olesińska, dyrektor Schroniska dla Zwierząt w Łodzi. 

Właściciel poszukiwany

Suczka tymczasowo przebywa w Schronisku dla Zwierząt w Łodzi. Każdy kto może mieć informacje o jej właścicielu proszony jest o kontakt ze schroniskiem, albo Animal Patrol Straży Miejskiej w Łodzi. 

- Jeżeli ktoś chciał się jej pozbyć, to może to być zakwalifikowane jako przestępstwo. Sprawa będzie przekazana policji. Natomiast, co do tej konkretnej sprawy, to trudno jeszcze określić. Zobaczymy, co pokażą działania, które prowadzą strażnicy z Animal Patrolu - mówiła Joanna Prasnowska, rzeczniczka łódzkiej Straży Miejskiej.

 

Czasami trudno znaleźć odpowiednie słowa, żeby opisać takie zachowanie. Sunia Wandzia została porzucona i przywiązana do...

Posted by Łódź on Saturday, June 4, 2022
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz