Reklama

Wprowadza się do nowej dzielnicy i znajduje na szybie list od sąsiadki. Jego treść jest wzruszająca!

notatka za szybą auta cat-wow © Shutterstock

Pewien mężczyzna wprowadzając się do nowej dzielnicy, nie miał pojęcia, co go tam spotka. „Dobrzy ludzie wciąż istnieją!” - mówił później.

Przez Aleksandra Kupras

Opublikowano

Kiedy Amy Jackson znalazła małego kociaka na ulicy, była to miłość od pierwszego spojrzenia. Zabrała go do weterynarza, gdzie kot został zbadany. Wraz z rodzicami nazwała go „Cujo” i zaadoptowała. Spędzili wspólnie 16 lat, aż rodzina musiała przeprowadzić się do nowego domu.

Komplikacje

Niestety Cujo nie rozumiał, dlaczego musi opuścić znane mu otoczenie. Był nieufny i nie dawał się złapać do transporterka. Jedynym rozwiązaniem było zostawienie kocura i karmienie go na jego własnym terytorium. Każdego dnia Amy zostawiała mu miski z jedzeniem i wodą.

Nowy mieszkaniec

Do poprzedniego mieszkania Amy, wprowadził się nowy lokator. Dziewczyna wiedziała, że musi go powiadomić o kocurze. Postanowiła zostawić mu kartkę na szybie samochodu. W liście wyjaśniła, że pewnie nie raz zauważy kota w okolicach domu. Napisała, jak ważny jest dla niej Cujo i poprosiła nowego mieszkańca, aby nie dzwonili po straż dla zwierząt.

- Prawdopodobnie zauważyłeś 3 miski i pomarańczowo-białego kota na podwórku. Ma na imię Cujo. Moi rodzice opiekowali się nim przez 16 lat odkąd pojawił sie w okolicy jako mały zaniedbany kociak (...). Jest wysterilizowany i zaszczepiony. (...) Próbowaliśmy go złapać i zabrać ze sobą, ale jest za bystry na nasze sztuczki. Proszę nie wzywaj straży miejskiej. Żyje tu tak długo i ostatnie lata powinien spędzić w znajomym otoczeniu - poinformowała dziewczyna w liście.

Na końcu podała swój numer telefonu i adres e-mail: „na wypadek, gdybyś miał jakieś pytania lub wątpliwości”.

©NeverVarsity/reddit

Dobrzy ludzie wciąż istnieją!

Kiedy nowy właściciel odnalazł list, nie krył zachwytu. Podzielił się jego treścią w internecie, podpisując zdjęcie: „Dobrzy ludzie wciąż istnieją!”.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz