Reklama

Kobieta natknęła się na karton w lesie pod Łodzią. A w nim małe cudo

spacer w lesie dog-serious © Shutterstock/grzejan - zdjęcie ilustracyjne

W lesie pod Łodzią pod koniec znaleziono porzucony karton.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano

Lilka została znaleziona w drugiej połowie maja w Lesie Łagiewnickim pod Łodzią. Ktoś bezlitośnie zamknął ją w pudle i wyrzucił na pastwę losu.

Strach pomyśleć, co by się stało, gdyby ktoś dociekliwy nie postanowił sprawdzić kartonu.

Dom dla suni pilnie poszukiwany

Lilka została przyjęta do Schroniska dla Zwierząt w Łodzi 23 maja bieżącego roku w wieku niespełna ośmiu tygodni. Nie wiadomo, czy się komuś znudziła, czy padła ofiarą niekontrolowanego rozmnażania. Niemniej jednak, są inne sposoby na rozwiązanie sytuacji, kiedy nie możemy zwierzęcia zatrzymać. Można go na przykład oddać do adopcji czy do schroniska… żeby wymienić tylko pierwsze przykłady z brzegu.

Ale ktoś uznał, że najlepszym sposobem na rozwiązanie problemu jest zamknięcie szczeniaka w pudle i wyrzucenie go w lesie.

O suni właściwie niewiele wiadomo. Możliwe, że wyrośnie na dużego psiaka: jak na swój wiek, już jest całkiem sporych rozmiarów. Ma piękne umaszczenie i jeszcze piękniejsze oczy. Jedna z internautek nazwała je oczami Davida Bowiego, jako że każde z nich ma inny kolor.

“Nie wiemy jak dużym psem będzie Lika kiedy dorośnie. Domysły na podstawie grubości czy długości łap to jak wróżenie z fusów. Nie znamy jej rodziców i już nie raz i nie dwa z małych kuleczek wyrosły psiaki wielkości owczarka” - piszą na Facebooku pracownicy łódzkiego schroniska.

Jedno, co jest pewne, to, że Lilka potrzebuje kochającego domu i osoby, która będzie mogła jej poświęcić wystarczająco dużo czasu na zabawę, naukę i socjalizację.

Osoby, które są zainteresowane adopcją tego fantastycznego psa, są proszone do kontaktu bezpośrednio ze schroniskiem, np. mailowo: [email protected]

 

LILKA - SUNIA ZNALEZIONA W KARTONIE W LESIE... ______________ Właśnie tak kończy się brak odpowiedzialności, brak...

Posted by Schronisko dla Zwierząt w Łodzi on Monday, May 23, 2022

Trzymamy kciuki za Lilkę!

Zostaw komentarz
1 komentarz
Weronika1738
Weronika1738
Mam nadzieję że Lilka szybko znajdzie swój wymarzony dom 😥🐕
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz