Reklama

Policja wezwana na pomoc szczeniakowi. To, co przeżył nie mieści się w głowie

Pies ze strzałą w szyi dog-sad

Pies ze strzałą w szyi

© Youtube.com/ABC7

Ten widok na długo pozostanie z policjantami, którzy jako pierwsi znaleźli małą suczkę przebitą strzałą. Po pomoc zadzwoniła sąsiadka, która słyszała, jak pies skamle.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano

Zaledwie 4-miesięczna chihuahua przeżyła koszmar. Została postrzelona z łuku! Strzała przebiła się przez szyję psiaka. Na wylot! 

Po pomoc zadzwoniła sąsiadka, która usłyszała jak skamle. Czworonoga od policjantów odebrało Riverside County Animal Services w południowej Kalifornii. Pracownicy ośrodka natychmiast zawieźli psa do Coachella Valley Animal Campus in Thousand Palms, by można mu było udzielić profesjonalnej pomocy. 

Na miejscu okazało się, że strzała, która była prawie tak długa jak całe ciałko psa, wprawdzie faktycznie przebiła psią szyję, ale tak szczęśliwie, że nie uszkodziła żadnej z ważnych arterii. Można było ją ostrożnie usunąć i zaszyć wszystkie uszkodzone naczynia. 

Suczka dostała duża ilość środków przeciwbólowych i przeciwzapalnych, ale gojenie ran powinno przebiec bez problemów i piesek odzyska wigor i zdrowie. 

Kto strzelał do psa z łuku? 

Niestety tego, w jaki sposób doszło do wypadku i czy faktycznie był to wypadek, czy celowe działanie i ktoś po prostu urządził sobie polowanie na psa, nie wiadomo. Nie udało się ustalić sprawcy postrzelenia psa. Piesek nie był zachipowany, zatem nie wiadomo również, kto był jego opiekunem. 

Mamy nadzieję, że mała ofiara zabaw z łukiem znajdzie dobry i kochający dom, a sprawę uda się wyjaśnić. 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz