Reklama

Pomsky

Pies pomsky błaga właściciela, aby nie zostawiał go w schronisku. To nagranie łamie nam serce

Przez Agnieszka Marczak Redaktor

Opublikowano

Niektórzy ludzie zdają się kompletnie nie przejmować uczuciami innych. Tak było w przypadku mężczyzny, który bez cienia wyrzutu oddał swojego psa do schroniska.

Biedna suczka Champagne nie wiedziała, co się dzieje, kiedy jej ukochany opiekun zabrał ją do schroniska, by zostawić ją tam na zawsze.

Świat 2-letniej psinki się zawalił. Nic dziwnego, że jej reakcja złamała wszystkie serca, oprócz jednego - jej opiekuna.

Psia rozpacz

Właściciel Champagne miał nowy plan na życie, w którym nie było już miejsca dla suczki. Porzucił ją więc w schronisku Chesterfield Square Animal Services Center.

Psinka podczas rozstania wpadła w wielką rozpacz. Płakała i błagała swojego opiekuna o to, by jej nie zostawiał. A jego to w ogóle nie ruszało. Pracownica schroniska Laura Gerrick napisała na Facebooku, że pies ze smutku i lęku separacyjnego zwymiotował. Ten widok łamie serce.

W końcu, jeśli pies spędził całe swoje życie z jedną osobą, nie może pojąć, dlaczego nagle muszą się rozstać.

Na szczęście Champagne została wkrótce adoptowana przez inną rodzinę. I mamy nadzieję, że już nigdy nie będzie musiała przeżywać takiej tragedii, jaką zgotował jej pierwszy opiekun.

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Findest du, das Herrchen hat richtig gehandelt?
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?