Reklama

Ta chihuahua ma blisko 90 "ludzkich" lat, ale radości życia może pozazdrościć jej niejeden szczeniak

18-letnia chihuahua dog-happy

Claudia Petrullo i jej mąż szukali starszego pieska do adopcji. Gdy zobaczyli w sieci zdjęcia Jolene, od razu się w niej zakochali.

Przez Aleksandra Kupras

Opublikowano

Chihuahua Jolene przebywała w schronisku PupStarz w Nowym Jorku. Była wychudzona i bezzębna, a ośrodek podawał, że ma 18-lat, co w przeliczeniu na ludzkie lata daje aż 88 lat! Mimo to jest pełna energii i radości życia.

Pod dach państwa Petrullo trafiła w lutym 2022 roku.

Nowe życie

Jolene natychmiast zadomowiła się w nowym lokum. Bardzo kocha państwa Petrullo i zawsze cieszy się na ich widok merdając wesoło ogonkiem. Mimo podeszłego wieku, radość wyraża całą sobą.

@ittybittyjolene

Her face 💗👄💗 Jolene’s aunt gave her these cool grippy bootie socks and they fit perfectly! 🧚🏻‍♀️ #thesebootsaremadeforwalking #adoptaseniordog #seniorchihuahua

♬ These Boots Are Made for Walkin' - Nancy Sinatra

Potrafi też  bawić się zupełnie jak młody piesek.

Gdzie jest Jolene?

Pewnego dnia, gdy opiekunowie suczki wrócili do domu, psinka nie przybiegła, aby ich przywitać. Od razu wiedzieli, że coś musiało się stać.

- Natychmiast wpadłam w panikę, ale szybko zorientowałam się, że jest pod kołdrą i wychyliła głowę i łapę, gdy tylko nas usłyszała - powiedziała Claudia portalowi „The Dodo”.

Niebezpieczny kocyk

Jolene chciała podbiec do opiekunów, ale  zaklinowała się w kocu z dziurami. Kiedy Claudia filmowała jej próby wydostania się, mina psinki wyglądała na uroczo zirytowaną.

Mimo że nie było to nic wielkiego, rodzice Jolene nie zamierzają już nigdy więcej zostawiać jej samej z tym kocem. Sprawią jej nowy, w który już się nie zaplącze i dalej będzie mogła wieść beztroskie życie pieska na emeryturze.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz