Reklama

Zielona Góra: kobieta rzucała psem o chodnik. Namierzono ją dzięki internautom

kobieta aresztowana dog-angry © Shutterstock/ zdjęcie ilustracyjne

Mieszkańcy Zielonej Góry mają wielkie serca. Gdy kobieta znęcała się nad swoim psem, nie byli obojętni. Dzięki ich interwencji i pomocy wolontariuszy Biura Ochrony Zwierząt, udało się namierzyć sadystkę.

Przez Aleksandra Kupras

Opublikowano

17 czerwca w Zielonej Górze doszło do bestialskiego czynu. Przy skrzyżowaniu ulic Jana z Kolna i Dąbrowskiego, młoda kobieta biła swojego psa. Kilkukrotnie uderzyła także niewielkim kundelkiem o chodnik. - Biła jakby chciała zabić - mówili świadkowie zdarzenia w rozmowie z zielonogórską „Gazetą Wyborczą”.

Interwencja

Gdy przechodnie zaczęli interweniować, kobieta szybko uciekła. Na szczęście udało się ją namierzyć dzięki wolontariuszom Biura Ochrony Zwierząt, którym bardzo pomogli mieszkańcy Zielonej Góry.

„Kilkanaście godzin wystarczyło, aby ustalić tożsamość kobiety, która 17 czerwca 2022 znęcała się nad psem. Dzięki ogromnemu odezwowi mieszkańców Zielonej Góry, doskonałej współpracy z policją udało się ustalić miejsce pobytu poszukiwanej przez nas kobiety i uwolnić psa. To był dla nas intensywny czas, wiele godzin rozmów, przejechanych kilometrów, sprawdzonych miejsc, w których mogła ukrywać się właścicielka psa" – napisała organizacja na Facebooku.

 

Kilkanaście godzin wystarczyło aby ustalić tożsamość kobiety, która wczoraj tj. 17 czerwca 2022 znęcała się nad psem....

Posted by Biuro Ochrony Zwierząt on Saturday, June 18, 2022

Piesek szuka tymczasowego domu

Odebrany kobiecie pies, to około trzyletnia suczka. Jest przerażona, ale spokojna i bardzo grzeczna. „Pilnie szukamy dla niej miejsca i domu tymczasowego. Osoby mogące stworzyć dom dla suczki prosimy i kontakt pod nr 666 605 391. Nie chcemy, aby po tym co przeszła trafiła do schroniska” – podkreśla organizacja.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz