Reklama

Ten szczeniak uniknął eutanazji. Odwdzięczył się w wyjątkowy sposób (VIDEO)

pies całuje mężczyznę dog-happy © Screenshot / ViralHog

Pies od kilku lat błąkał się po ulicy. Kiedy zabrano go do schroniska, myślał, że w końcu odnajdzie dom. Szybko zdał sobie jednak sprawę, że nie jest tam bezpieczny.

Przez Aleksandra Kupras

Opublikowano

Pewien kundelek nie miał łatwego życia. Gdy trafił do schroniska, spisano go na straty. Na szczęście spotkał człowieka, który postanowił mu pomóc.

Niestety schronisko w Arizonie, do którego trafił piesek, często usypiało swoich podopiecznych. Działo się tak, gdy zwierzę było chore, w podeszłym wieku, lub zbyt długo czekało na adopcję. Mimo, że psinka była tam zaledwie 12 dni, pracownicy placówki uznali, że nikt jej nie przygarnie. Na szczęście mylili się.

 

Anioł Stróż

Mężczyzna, cierpiący na dystrofię mięśniową, miał złamane serce po śmierci jednego z psów, którym opiekował się 10 lat. Pustkę odczuwał także jego drugi piesek, potrzebujący towarzysza.

Dlatego, gdy tylko dowiedział się o sytuacji kundelka ze schroniska, natychmiast zdecydował, że będzie jego nowym opiekunem.

Nowy dom

Mężczyzna przygarnął psa i nazwał go „Peanut”. Początkowo zwierzak był bardzo nieufny - nigdy wcześniej nie spotkał życzliwego człowieka. Z upływem dni dostrzegł jednak, że jego nowy właściciel chce go tylko chronić i uczynić jak najbardziej radosnym.

Hit internetu

Gdy psinka zrozumiała, jak wielkie szczęście ją spotkało, wskoczyła na swojego właściciela i zaczęła całować po całej twarzy. W ten sposób chciała pokazać wdzięczność za to, że dał jej drugą szansę w życiu. Znajomy mężczyzny nagrał ten wspaniały moment. Filmik trafił do sieci i stał się hitem. Internauci piszą w komentarzach, że opiekun psinki zasłużył swoją postawą na miłość, jaką obdarzył go ten wyjątkowy kundelek.

 
Happiest Dog in Arizona

"I'm disabled with muscular dystrophy and stay at home a lot. My dog of almost 10 years passed away a few months ago. It's been lonely. My other old dog has been depressed since her passing. I thought getting a younger dog that would keep him and I company and would make a great addition to the family. We adopted Peanut after she spent 12 days in a kill shelter. She was deathly afraid of everything when she got to her new home. In the first two weeks, she quickly became the big baby in the house and loves dad!"

Posted by ViralHog on Monday, September 26, 2016
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz