Reklama

Odwiedzający ZOO są przerażeni, kiedy widzą, że pies wylądował na wybiegu goryli!

Pies na wybiegu dla goryli dog-wow

Jak on się tam dostał?

© ABC News / Youtube

Zwiedzający zoo w San Diego przeżyli szok, gdy na wybiegu dla goryli nagle pojawił się pies.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano

Osoby, które odwiedziły zoo w formie parku safari w San Diego 12 czerwca, nie spodziewały się tego, że będą mogły obejrzeć coś naprawdę nietypowego. Na wybiegu dla goryli, nagle pojawił się pies!  

Odwiedzającym nie pozostało im nic innego, jak tylko obserwacja, więc niektórzy wyciągnęli telefony i zaczęli filmować przerażającą scenę. Nagranie szybko znalazło się w Internecie.

Goryle ścigają psa

Goryle nie są zadowolone z nieproszonego gościa. Dają mu to wyraźnie do zrozumienia. Na filmie widać, jak  pies spokojnie bada otoczenie, zanim podejdą do niego małpy.

Eksperci od dzikich zwierząt ratują psa

Na szczęście Zoo jest przygotowane na takie sytuacje. Pracownikom ZOO udało się  przywołać goryla i odwrócić jego uwagę od czworonoga.  Następnie psa bezpiecznie wyprowadzono z wybiegu. 

Dyrekcja zoo poinformowała ABC 10News, że umiejętność odwracania uwagi zwierząt  jest częścią standardowego szkolenia w zakresie bezpieczeństwa i potrafi to zrobić każdy pracownik ośrodka. 

Na razie nie wiadomo, jak pies trafił na wybieg naczelnych. To prawdopodobnie przybłęda, ponieważ nie jest zaczipowany. Całkiem możliwe, że często wędruje po zoo sam.

Ciekawy świata pies, został przewieziony do schroniska dla zwierząt, gdzie będzie mógł dojść do siebie po tej przygodzie.

Nehmt ihr euren Hund mit in den Zoo?
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz