Reklama

Chudy, wyłysiały i przerażony błąkał się po wsiach, prosząc o pomoc. Niewiarygodne, jak wygląda teraz!

wychudzony pies dog-happy © Facebook @Fundacja dla Szczeniąt Judyta

Robota, jaką wykonali pracownicy azylu dla zwierząt, zasługuje na najwyższe pochwały. Piesek na skraju śmierci w pół roku zmienił się w prawdziwego księcia, z życiem, na które zasługują wszystkie czworonogi.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano

Historia tego bezdomnego psa zaczęła się jak w baśni Andersena. Bezdomny zwierzak błąkał się po wsiach, szukając po ludziach pomocy. Mróz i głód dawały mu w kość i jakby tego było mało: miał poważne problemy ze skórą.

Koło fortuny zaczęło się odwracać dopiero wtedy, kiedy w styczniu zgarnęli go z ulicy pracownicy Fundacji dla Szczeniąt Judyta. Dziś jego życie w niczym nie przypomina tego, które wiódł jeszcze na początku roku.

Historia, która daje nadzieję

Bezdomny psiak wałęsał się zimą po wsiach. Bardzo cierpiał: miał stan zapalny i rany, swędziała go cała skóra. Biedaczek nie wiedział, co się z nim dzieje. Na szczęście w samą porę trafił pod skrzydła dziewczyn z azylu.

 

Mały psiak, do połowy łysy - zupełnie. Zamiast sierści chora, "kostropata" skóra. Piecze, swędzi, boli. Mróz kąsa ją...

Posted by Fundacja dla Szczeniąt Judyta on Tuesday, January 11, 2022

Całkowicie im zaufał i z cierpliwością znosił lecznicze kąpiele. Kiedy jego stan się poprawił, ratownicy zwierząt znaleźli mu dom tymczasowy w Gdańsku

Niedawno Fundacja dla Szczeniąt Judyta dostała niesamowitą pocztówkę. Bossowi (bo tak go nazwano) udało się znaleźć kochający dom na stałe. Teraz jego życie nie przypomina w niczym tego, które wiódł jeszcze pół roku temu.

 

Gdy dostaliśmy pocztówkę od Rodziny Bossa - zaszkliły nam się oczy. Bedomność niemal go zabiła. Trafił do nas w środku...

Posted by Fundacja dla Szczeniąt Judyta on Sunday, June 12, 2022

Jest najszczęśliwszym psem na świecie. Jego historia daje nadzieję i na pewno porządny zastrzyk energii do dalszych działań osób pracujących na rzecz zwierząt.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz