Reklama

Torturowany pies spotyka weterynarza, który uratował mu życie. Ich spotkanie wyciska łzy (VIDEO)

pies w ramionach lekarza dog-happy

Skrzywdzony psiak po jakimś czasie ponownie spotyka weterynarza, który uratował mu życie. Niczego bardziej wzruszającego dziś nie zobaczycie.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano

Pies Smokey został znaleziony w pobliżu schroniska dla zwierząt. Był przywiązany do drzewa, a jego zdrowie było w fatalnym stanie. Na całym ciele miał oparzenia. Aż strach pomyśleć, co było ich przyczyną.

Na szczęście piesek został w porę znaleziony.

Poruszające spotkanie

Po tym, jak psiak został uratowany od pewnej śmierci, trafił pod opiekę lekarza weterynarii doktora Latimera. Weterynarz z niezwykłą czułością i cierpliwością leczył oparzenia trzeciego stopnia Smokey’ego. A gdy pies doszedł do pełni sił, znalazł mu nową, kochającą rodzinkę u doktor Katelyn Thomas.

Po jakimś czasie Smokey przyszedł w odwiedziny do doktora Latimera. Gdy tylko zobaczył swojego wybawiciela, zwariował ze szczęścia.

Gdy Smokey ujrzał dr Latimera, od razu rzucił się w jego ramiona i obsypał pocałunkami. To było bardzo wzruszające spotkanie. – powiedziała dr Katelyn Thomas.

Jak to dobrze, że na świecie są tacy ludzie, którzy dzięki swojemu zaangażowaniu i determinacji robią wszystko, by uczynić zwierzakom życie lepszym.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz