Reklama

Ten porzucony pod schroniskiem pies był chodzącą skorupą kołtunów. Dziś jest nie do poznania

metamorfoza psa dog-wow © Barking Mad Dog Rescue

Gdy pracownicy schroniska Barking Mad Dog Rescue znaleźli Barny’ego, nie mogli uwierzyć własnym oczom. Sierść psa była jednym gigantycznym kołtunem. Jego metamorfoza jest niezwykła.

Przez Aleksandra Kupras

Opublikowano

Barny został znaleziony w pobliżu Barking Mad Dog Rescue. Schronisko położone jest w małej wiosce o nazwie Nisipari w Rumunii. - Nasza placówka jest dość daleko położona od centrum miasta. Ktoś specjalnie musiał go tu przywieźć, abyśmy go odnaleźli. Nie wiemy, skąd się wziął i jak znalazł się w tak strasznym stanie - powiedział Hayley, lider zespołu adopcyjnego w BMDR, portalowi „The Dodo”.

Wielki kołtun

Pies był strasznie zaniedbany. Jego sierść była cała poplątana. Widać było, że wiele w życiu przeszedł. - Był BARDZO przestraszony i nie chciał być dotykany - dodaje Hayley.

Weterynarz zdecydował, że najlepiej będzie podać psu środki nasenne. Gdy kundelek spał, został ogolony, a jego rany opatrzone. Po kilku godzinach wyglądał jak zupełnie inne zwierzę.

pies pod narkozą
©Barking Mad Dog Rescue

Zdumiewająca metamorfoza

Po sześciu miesiącach pobytu w schronisku, Barny przeszedł niesamowitą metamorfozę. Z każdym dniem staje się coraz weselszy i bardziej otwarty na ludzi. 

- Uczy się ufać - mówi Hayley. I choć psinka miała trudny start w życiu, z pewnością już niedługo znajdzie wymarzony dom.

szczęśliwy pies na łące
©Barking Mad Dog Rescue
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz