Reklama

Wzruszające: Pies karmi sparaliżowaną opiekunkę łyżeczką (VIDEO)

pies karmi sparaliżowaną kobietę dog-wow © AnimalsBeingBros / Reddit.com

Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka? Z pewnością wie o tym pewna sparaliżowana kobieta, której zwierzak pomaga w jedzeniu.

Przez Aleksandra Kupras

Opublikowano

Nie łatwo jest prosić o pomoc. Na szczęście są ludzie, na których zawsze można liczyć. Jednak wsparcie nie zawsze oferują jedynie nasi przyjaciele, czy rodzina. Czasem są to czworonożni pupile.

 

Prawdziwy przyjaciel

Przekonała się o tym starsza, schorowana kobieta. Z powodu paraliżu ciała, nie jest w stanie samodzielnie jeść. Na szczęście ma wspaniałego opiekuna, który zawsze czeka z pomocą.

Na video opublikowanym na portalu Reddit, widzimy pieska, nabierającego jedzenie na łyżkę, a następnie unoszącego ją do ust kobiety. Patrząc na nagranie trudno jest się nie wzruszyć.

Psi pomocnicy

Psy pomagają nam na wiele sposobów. Samym towarzystwem potrafią wywołać uśmiech na naszych twarzach. Nie można się z nimi nudzić, a dzięki codziennym spacerom dbają o naszą kondycję.

Niektóre z nich są szkolone, aby wspierać osoby z niepełnosprawnościami. Często pomagają niewidomym w poruszaniu się po mieście. Służą także w policji i dbają o nasze bezpieczeństwo. Zastanawiasz się nad adopcją? Uwierz, że to będzie jedna z najlepszych decyzji w Twoim życiu!

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz