Reklama

Prezydent Trump nie chce psa w Białym Domu

Donald Trump dog-angry © Pixabay

Prezydent Donald Trump, który jak wcześniej ujawniono, uważa, że psy są “niskiej klasy”, ostatnio jednoznacznie stwierdził, że decyzja o posiadaniu psa w Białym Domu byłaby “nieco fałszywa”.

Przez Redakcja Wamiz

Opublikowano , aktualizacja dnia

Prezydent Stanów Zjednoczonych podczas poniedziałkowego wiecu w El Paso w Teksasie, powiedział, że nie planuje adopcji psa podczas swojego prezydentury, mimo, że jest to “politycznie poprawne”.

Gdy wywiązała się dyskusja na temat psów tropiących, Trump przyznał przed zgromadzonym tłumem, że nie miałaby nic przeciwko temu, aby stać się właścicielem jednego z nich, ale nie ma czasu na opiekę nad czworonogiem.

Jak donosi magazyn Time, wypowiedź Trumpa spotkała się z aplauzem, niesiony aprobatą tłumu zapytał: “Jakbym wyglądał spacerując z psem po trawniku przy Białym Domu?” Prezydent zapewnił, że nie zamierza zostać właścicielem czworonoga. Ocenił, że byłoby to “nieco fałszywe”.

72-letni prezydent twierdził, że poradzono mu, aby zdecydował się na psa w Białym Domu - tak jak większość jego poprzedników, ponieważ "jest to dobre z politycznego punktu widzenia".

Trump, mimo porad speców od wizerunku, zdania zmienić nie zamierza. “Nie tak buduję relacje ze swoimi ludźmi!’”- komentuje głowa państwa. Jak donosi CNN, poprzednia żona prezydenta, Ivana Trump, również potwierdza, że “Donald nigdy nie był fanem psów”.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz