Reklama

Dalmatyńczyk z noskiem w kształcie serca to hit tegorocznych walentynek

Dalmatyńczyk z nosem w kształcie serca dog-happy © Instagram hi.wiley

Bohaterem tegorocznych walentynek bez wątpienia został dalmatyńczyk Wiley. Wszystko za sprawą noska w kształcie serduszka. Prowadzone przez jego właścicielkę konto na Instagramie ma już ponad 120 tysięcy obserwujących. Trudno nie ulec urokowi tego słodkiego psiaka.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Serce na nosku nie było najważniejsze

26-letnia właścicielka psa, Lexi Smith z Denver w stanie Kolorado przyznaje, że od zawsze chciała mieć dalmatyńczyka. w ubiegłym roku, w dzień świętego Patryka, czyli 17 marca, spełniła swoje największe marzenie. - Kiedy trzymałam go pierwszy raz na rękach, niemal popłakałam się z radości - wyznała Lexi.

Śpioch i pieszczoch

Mały Wiley pochodził z miotu, które liczyło 11 szczeniąt, dlatego też wybór nie należał do najłatwiejszych. Lexi przyznaje, że serce na nosku nie było decydującym czynnikiem. - Nie było ono w pełni uformowane, poza tym plamy na sierści dalmatyńczyków zmieniają kształt, gdy psy rosną - mówi właścicielka. Hodowca zapewnił Lexi, że właśnie ten piesek najbardziej lubi spać, przytulać się i jeść. - To zupełnie tak jak ja! - wyznaje pani Wiley’a.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wiley ♥ (@hi.wiley) on

Złodziej serc

Sama Lexi przyznaje, że Wiley to prawdziwy pieszczoch, któremu trzeba poświęcać wiele uwagi. Na spacerach inni przechodnie przystają, żeby go pogłaskać. Teraz także w świecie wirtualnym uroczy dalmatyńczyk skradł serca tysięcy internautów. "Jest prawdziwym złodziejem serc: nietrudno zgadnąć dlaczego" - komentują fani czworonoga. Wiley na swoim instagramowym profilu ma już ponad 120 tysięcy obserwujących. Niejeden celebryta mógłby pozazdrościć takiego wyniku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wiley ♥ (@hi.wiley) on

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz