Aktualności :
wamiz-v3_1

Reklama

Dalmatyńczyk z noskiem w kształcie serca to hit tegorocznych walentynek

Dalmatyńczyk z nosem w kształcie serca © Instagram hi.wiley

Bohaterem tegorocznych walentynek bez wątpienia został dalmatyńczyk Wiley. Wszystko za sprawą noska w kształcie serduszka. Prowadzone przez jego właścicielkę konto na Instagramie ma już ponad 120 tysięcy obserwujących. Trudno nie ulec urokowi tego słodkiego psiaka.

Przez Marcelina Smugowska, 18 lut 2019

Serce na nosku nie było najważniejsze

26-letnia właścicielka psa, Lexi Smith z Denver w stanie Kolorado przyznaje, że od zawsze chciała mieć dalmatyńczyka. w ubiegłym roku, w dzień świętego Patryka, czyli 17 marca, spełniła swoje największe marzenie. - Kiedy trzymałam go pierwszy raz na rękach, niemal popłakałam się z radości - wyznała Lexi.

Śpioch i pieszczoch

Mały Wiley pochodził z miotu, które liczyło 11 szczeniąt, dlatego też wybór nie należał do najłatwiejszych. Lexi przyznaje, że serce na nosku nie było decydującym czynnikiem. - Nie było ono w pełni uformowane, poza tym plamy na sierści dalmatyńczyków zmieniają kształt, gdy psy rosną - mówi właścicielka. Hodowca zapewnił Lexi, że właśnie ten piesek najbardziej lubi spać, przytulać się i jeść. - To zupełnie tak jak ja! - wyznaje pani Wiley’a.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wiley ♥ (@hi.wiley) on

Złodziej serc

Sama Lexi przyznaje, że Wiley to prawdziwy pieszczoch, któremu trzeba poświęcać wiele uwagi. Na spacerach inni przechodnie przystają, żeby go pogłaskać. Teraz także w świecie wirtualnym uroczy dalmatyńczyk skradł serca tysięcy internautów. "Jest prawdziwym złodziejem serc: nietrudno zgadnąć dlaczego" - komentują fani czworonoga. Wiley na swoim instagramowym profilu ma już ponad 120 tysięcy obserwujących. Niejeden celebryta mógłby pozazdrościć takiego wyniku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wiley ♥ (@hi.wiley) on