Reklama

Aby wspomóc adopcję, nierozłączna para sędziwych psów stanęła na ślubnym kobiercu!

Diane i Jack
dog-wow © Kennebec Valley Humane Society

Pracownicy schroniska Kennebec Valley Humane Society w Auguście w stanie Georgia wpadli na nietypowy pomysł promocji swojej placówki. Na początku tego roku, urządzili ślub parze nierozłącznych psów - Jack i Diane.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Dyrektor operacyjny schroniska, Stevanie Roy potwierdza Bangor Daily News, że w zeszłą środę dwóch podopiecznych wzięło ślub. Roy powiedziała też, że pracownicy schroniska często żartowali, że ta para psów jest nierozłączna, prawie “jak stare małżeństwo”. W związku z tym postanowili urządzić czworonogom oficjalną ceremonię zaślubin i uzsykując rozgłos związany z wydarzeniem, wspomóc ich adopcję.

W sierpniu ubiegłego roku, Jack i Diane zostali znalezieni przy cmentarzu w Chelsea, a następnie przewiezieni do Kennebec Valley Humane Society. Personel placówki szacuje, że Jack ma około 10 lat, a Diane około siedmiu.

 

We are so pleased that Stray Duck Foto stopped in this weekend to snap photos of Jack & Diane, our bonded senior duo!...

Posted by Kennebec Valley Humane Society on Monday, January 14, 2019

 

Jack’a i Diane, oboje rasy mieszanej, łączy bardzo silna więź. Roy podkreśla, że psiaki nie mogą zostać rozdzielone i muszą być adoptowane razem. W październiku zeszłego roku znalezło się chętna rodzina, która przygarnęła nierozłączną parę czworonogów. Niestety po miesiącu psiaki wróciły do schroniska. Jack i Diane to bardzo dobrana para. Oboje lubią długie drzemki na kanapie i preferują dom, w którym nie ma innych zwierząt.

Ślub czworonogów odbił się szerokim echem w mediach społecznościowych, tym samym promując placówkę.

Nowożeńcy wciąż czekają na nową rodzinę.

 

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz