Reklama

“Problemy z piciem” tego kota wywołały falę zabawnych komentarzy w social mediach

Kot Dine cat-happy
© Twitter MaddieJoel

Udostępnione w mediach społecznościowych wideo z kotem, który boryka się z “problemami z piciem” ma już ponad pięć milionów wyświetleń. Internauci są wprost zachwyceni, co więcej wielu z nich dzieli się zdjęciami i filmikami z ich własnymi pupilami, którzy również toczą nierówną walkę z wodą.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 21.02.2019, 10:06, aktualizacja dnia 24.03.2021, 17:00

Choć powszechna jest opinia, że koty za wodą nie przepadają, nie oznacza to, że nie lubią się nią bawić. Przezabawne nagranie zostało udostępnione na Twitterze przez użytkowniczkę MaddieJoel, na którym widać kota, który nie radzi sobie z piciem wody. Właścicielka futrzaka podpisała wideo w ten sposób: “mój synek jest bardzo zły w piciu wody”. 

Siedmiosekundowy klip przedstawiający pięknego czarnego kota o imieniu Dine walczącego z wodę lecącą z kranu viralowo obiegł Internet i wywołał falę komentarzy.

Internauci dziękowali MaddieJoel za udostępnienie wideo. Wielu z nich dzieliło się też zdjęciami i filmami swoich walczących z wodą pupili. Właścicielka słynnego kota, na fali nieoczekiwanej popularności, udostępniła więcej zdjęć Dine. Poniżej kilka zabawnych reakcji internatów. Zobaczcie sami: 

Źródło: The Indian Express