Reklama

Rodzina odnalazła kota, który zaginął 10 lat temu! Jest cały i zdrowy!

Kot Peanut cat-wow © Cats Protection

Zaginiony 10 lat temu kot został znaleziony przez organizację charytatywną, Cats Protection w Dereham w hrabstwie Norfolk i zwrócony swojej pani.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Powrót po 10 latach

Peanut uciekł z domu tydzień po tym, jak jego właściciele przeprowadzili się do nowego domu w Watton w hrabstwie Norfolk we wschodniej Anglii.

Kiedy właściciele kota po raz kolejny zmienili miejsce zamieszkania, całkowicie stracili nadzieję na spotkanie ze swoim futrzanym pupilem.

W zeszłym tygodniu organizacja charytatywna, Cats Protection in Dereham w hrabstwie Norfolk, poinformowała rodzinę, że udało się odnaleźć Peanuta.

Peanut trafił do państwa Terry w 2006 roku, kiedy był jeszcze kociakiem. W 2009 roku, rodzina przeprowadziła się z Ely w hrabstwie Cambridgeshire do Norfolk, zabierając ze sobą kota.

"Po tygodniu Peanut wyskoczył ze swojej kociej klapy w drzwiach i ślad po nim zaginął. Był szczęśliwym kotem, ale nie lubił być zamykany"- mówiła BBC właścicielka, Julie Terry.

Prowadzone na szeroką skalę poszukiwania niestety nie przyniosły rezultatów. Rok temu Julie i jej córka wróciły do ​​Cambridgeshire, tracąc nadzieję na znalezienie kota.

"W zeszłym tygodniu zadzwoniła do mnie organizacja charytatywna z Norfolk, aby przekazać mi informację, że odnaleziono Peanuta” - relacjonowała szczęśliwa właścicielka.

Album rodzinny Julie Terry

Życie bezpańskie

Okazało się, że Peanut zaprzyjaźnił się ze starszym mężczyzną, który mieszkał "tuż przy drodze", blisko rodzinnego domu w Watton.

"Przedstawiciele organizacji uważają, że Peanut żył niemal jak bezpański kot, ale dzięki temu, że mężczyzna go dokarmiał wciąż jest z nami" - komentowała Julie. "Kiedy Peanut stał się zbyt słaby, córka tego pana przekazała kota organizacji charytatywnej".  

"Moja córka jest zachwycona - nie możemy się doczekać, aby go zobaczyć! "- dodała Julie.

Właścicielka odbierze kota w ten piątek.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz