Reklama

Kot wrócił do domu z nietypową wiadomością przywiązaną do obroży

Kot z listem cat-wow © Facebook @Emily Crane

Bez wątpienia ten kot o imieniu Rex Manning, w skrócie Rex, jest całym światem dla swojej pani, Emily Crane. Wiele wskazuje na to, że futrzak może liczyć na bezgraniczną sympatię nie tylko ze strony swojej opiekunki. Crane dowiedziała się o tym z listu, który Rex osobiście przyniósł do domu.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 04.03.2019, 17:37, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:46

"Wyjątkowo przyjazny kotek"

Emily przygarnęła Rexa osiem lat temu, kiedy był jeszcze małym kociakiem. Bardzo szybko przekonała się o tym, że jej pupil, w przeciwieństwe do innych kotów, wyjątkowo lgnie do innych ludzi.  

"Uwielbia, kiedy zwraca się na niego uwagę, szczególnie lubi, kiedy ktoś głaszcze go za uchem” - powiedziała Crane The Dodo.

Mimo, że Emily i jej przyjaciele robili wszystko, aby zaspokoić potrzeby pupila, Rex najwidoczniej wiedział, że świat poza domem ma mu bardzo wiele do zaoferowania.

"Bardzo wcześnie Rex zaczął prosić wyjście na zewnątrz" - relacjonowała właścicielka. "Na początku wypuszczałam go tylnymi drzwiami i obserwowałam z góry z kuchennego okna."

Powoli Crane zaczęła dawać swojemu czworonożnemu przyjacielowi coraz więcej wolności. Rex poznawał okolicę i zaprzyjaźnił się z sąsiadami.

"Myślę, że wielu ludzi jest podekscytowanych widząc tak przyjaznego kotka" - podsumowała właścicielka.

Tajemnicza notatka

Kilka dni temu Emily, w bardzo nietypowy sposób, dowiedziała się, że jej ukochany kot pozwala sobie na znacznie więcej, niż niewinne wizyty sąsiedzkie.

Po powrocie Rexa z jednej z eskapad, Crane zauważyła, że do obroży przywiązaną ma kartkę. "Wskoczył do mieszkania w taki sposób, jakby wiedział, że ma przesyłkę do dostarczenia" - opowiadała Emily.

 

Zaintrygowana właścicielka rozłożyła notatkę i odkryła mały sekret Rexa:

"Dzień dobry! To Twoi sąsiedzi z czerwonego domu! Chcielibyśmy Cię tylko poinformować, że Rex obdarzył naszą wannę wyjątkową miłością i zakrada się do naszego domu, aby w niej siedzieć. Nie mamy nic przeciwko temu, ponieważ wszyscy bardzo kochamy Rexa. Chcieliśmy tylko Cię uspokoić, gdybyś zastanawiała się, co dzieje się z Twoim kotem w ostatnich dniach… Najprawdopodobniej jest w naszej wannie. Podpisano: Czerwony dom."

Rozbawiona i poruszana listem, Emily to samą drogą, czyli za pośrednictwem Rexa, wysłała swoim sąsiadom kilka słów podziękowania za ich gościnność. Ciekawe, czy futrzak dostarczył już wiadomość przyjaznym sąsiadom?

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz