Reklama

Fryzjerka zwierząt została oskarżona o maltretowanie zwierząt. Szokujące video!

Pracownica salonu maltretuje psa dog-angry © Monitoring

Sceny mrożące krew w żyłach rozegrały się w salonie fryzjerskim dla psów - Debonair Dogs Canine Grooming Salon w Moreton w hrabstwie Merseyside w północnej Anglii. Na filmiku zamieszczonym na Facebooku widać jak kobieta maltretuje bezbronnego psa.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

"Nie zabierajcie tam swoich psów"

Szokujące wideo ujrzało światło dziennie dzięki Sarze Lee, która umieściła nagrany przez siebie filmik na Facebooku, donosi Daily Mail 

Na nagraniu widać jak pracownica salonu fryzjerskiego dla zwierząt znęca się nad psem. Kobieta trzyma czworonoga za kark i kilkakrotnie szturcha go w okolicach żeber. Sprawia to, że zwierzę odczuwa ogromny dyskomfort, skręca się i wije.

"Nie zabierajcie tam swoich psów. Wszystkich moich znajomych proszę o udostępnienie" - apelowała Lee w mediach społecznościowych.

Zaniepokojona autorka wideo ostrzegła, że fryzjerka planuje otworzyć własny salon. Podała również adres, gdzie doszło do zdarzenia oraz podkreśliła, że nigdy nie zamierza przyprowadzić tam swoich zwierząt.

"To jest Sophie Larkin. Ona zamierza otworzyć swój własny salon na Hoylake Road w Bidston" - napisała Sarah na Facebooku.

Nagranie z monitoringu w rękach policji

Salon, w którym pracuje kobieta zaniepokojony doniesieniami z social mediów podjął natychmiastowe kroki. Młoda kobieta została zwolniona z pracy, a jej zachowanie zostało stanowczo potępione.

Dyrekcja salonu potwierdziła, że zdarzenie zostało zarejestrowane przez wewnętrzne kamery monitoringu. Obecnie sprawę bada policja. Nagranie będzie mocnym dowodem w sprawie.

Władze salonu zapewniają, że ich misją jest opieka nad zwierzętami i rekrutowanie wyłącznie miłośników zwierząt.  

Nie wiadomo jednak, czy po takim skandalu uda się uratować dobre imię zakładu fryzjerskiego.  

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz