Reklama

Ten porzucony razem z budą przy drodze pies, czekał godzinami cierpliwie na pomoc

pies w różowej budzie dog-angry
© Santa Cruz County Animal Shelter - Facebook

Jak podaje portal The Dodo, leżąca przy drodze na totalnym kalifornijskim odludziu drewniana, różowa buda, przez długi czas nie zwracała niczyjej uwagi. Na szczęście znalazł się człowiek, który odkrył, że psi domek ma lokatora. Okazała się nim skulona pręgowana suczka - pitbul . Miała obrożę i przyczepioną do niej smycz. Czekała cierpliwie na ratunek.

Przez Redakcja Wamiz

Opublikowano 07.03.2019, 15:57, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:55

Psu pomogło schronisko z Santa Cruz. Jego pracownicy dowiedzieli się, że suczka nazywa się Pebbles i ma 9 lat. Została porzucona przez swojego bezdomnego właściciela, który nie był w stanie się nią opiekować.

Obecnie Pebbles czeka na adopcję. Zachwyca każdego, kto ją spotyka. Ma swoich fanów na Facebooku: ”To jest przesłodki pies, z oczami pełnymi uczucia” - pisze Maria Chomentowski, a Robin Gabriel podkreśla, że “na żywo jest jeszcze bardziej urocza. Piękna, brązowa, pręgowana”.

Historia porzuconego psa skłoniła schronisko w Santa Cruz do opublikowania na Facebooku prośby:

"Przyjmujemy każde stworzenie, bezpłatnie i bez zbędnych pytań. Porzucenie zwierzęcia jest przestępstwem i naraża zwierzę na ogromne cierpienie. (...) jeśli już go nie chcesz, prosimy, oddaj je do schroniska".

My uważamy, że to najlepsze rozwiązanie w przypadku, gdy nie jesteś w stanie opiekować się swoim psem, dlatego przyłączamy się do tego apelu.

 

Field Services Friday!!!!!!!!!!!!!!!! Our officers are investigating a case of dog abandonment after a person or...

Posted by Santa Cruz County Animal Shelter on Friday, February 15, 2019