Reklama

Wyrzuciła swojego kota przez okno! Jej zeznania nie są wiarygodne

Kot cat-angry © Pexels

Przerażająca historia miała miejsce ponad rok temu w Pirenejach Wschodnich, a dokładnie we francuskim miasteczku Millas. Kobieta wyrzuciła przez okna swojego kota z drugiego piętra. Teraz stanęła przed sądem.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 11.03.2019, 12:56, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:46

Kot wyrzucony przez okno

Tego nieszczęsnego dnia kot został znaleziony pod blokiem. Zwierzę zostało wyrzucone przez okno. Bardzo szybko okazało się, że sprawcą tego wypadku jest nie kto inny, jak sama właścicielka futrzaka.

Mruczek miał złamaną miednicę i był bardzo wychudzony. Stowarzyszenie, które objęło kota opieką postanowiło złożyć na kobietę skargę do sądu.

Niezbędne dochodzenie

Właścicielka przed sądem wyraziła skruchę i przyznała się do winy. Kobieta wyjaśniła, że w tamtym czasie była w bardzo trudnym momencie swojego życia. Na swoją obronę dodała też, że kot był nieposłuszny, załatwiał swoje potrzeby fizjologiczne poza kuwetą i drapał jej syna.

To spowodowała, że odruchowo wyrzuciła czworonoga z drugiego piętra przez okno myśląc, że ten spadnie na cztery łapy i przeżyje upadek bez szwanku.

Złożone przez kobietę wyjaśnienia nie były wiarygodne dla wymiaru sprawiedliwości. Właścicielka poszkodowanego kota została skazana prawomocnym wyrokiem na 4 miesiące więzienia. Dostała również dożywotni zakaz posiadania zwierząt i została zobowiązana do zapłaty grzywny w wysokości 500 euro.  

Choć morał z tej historii jest oczywisty, to zawsze warto podkreślić, że pod żadnym pozorem nie wolno krzywdzić zwierząt!

Źródło: Wamiz France

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz