Reklama

Minnie - kotka, która z własnej woli zamieszkała w sklepie!

Kotka Minnie w koszyku cat-wow © Facebook @Sharon Ellis

Powszechna prawda głosi, że koty wiedzą, czego chcą. I tym razem nie jest inaczej. Kotka Minnie z Wielkiej Brytanii, której kochający właściciele zapewniają wszystko czego pragnie, uznała, że to za mało. Zaczęła dopominać się o przysmaki w zupełnie innym miejscu!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 14.03.2019, 20:55, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:46

(Fałszywy) kot wędrowny

Czteroletnia Minnie z dnia na dzień postanowiła zostać kotem wędrownym. Wszystko po to, aby zdobyć kilka smakołyków i zwrócić na siebie uwagę. Sprytna kotka zamieszkała w sklepie usytuowanym bardzo blisko jej domu. Na miejscu, cicho mruczy, łasi się i robi wszystko, aby zostać zauważona.

Początkowo właścicielka kotki, Andrea, próbowała zabierać ją ze sklepu do domu. I to osiem razy! Jednak za każdym razem Minnie robiła wszystko, aby ponownie uciec.

"Doglądam jej dwa, trzy razy w ciągu dnia, ale nie ma sensu zabierać jej do domu, ponieważ drapie lub gryzie i ponownie wychodzi do sklepu" - wyjaśnia właścicielka niesfornej kotki.

W sklepie natomiast wszyscy są pod wrażeniem małej Minnie, pracownicy przygotowali dla niej nawet małe łóżko, aby wygodnie spędzać tam czas. Do jej nowego posłania została doczepiona notatka, która jasno precyzuje, że Minnie mieszka w sklepie z własnej woli i w zasadzie niczego więcej jej do szczęścia nie potrzeba.

Futrzak-celebryta

Nietuzinkowy styl życia kotki sprawił, że stała się ona lokalną gwiazdą. Kilku regionalnych polityków odwiedziło Minnie, aby później udostępnić w mediach społecznościowych zdjęcia z kocią celebrytką.

W obliczu tego niespotykanego sukcesu, personel sklepu przygotował dla Minnie prawdziwy mały domek, dzięki któremu kotka komfortowo będzie mogła kontynuować swoje nowe przyzwyczajenia.

Równie urocza, co uparta Minnie, ma teraz codziennie mnóstwo atrakci i dwa domy do pełnej dyspozycji!

 

Stuff the 10 year challenge and Brexit , Minnie the Netherfield co-op cat doesn't give a shit and clearly she's doing ok for herself with her new pad !!! ??????

Posted by Sean David Hastie on Friday, January 18, 2019

 

Źródło: Wamiz France

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz