Reklama

Labrador podejmuje komiczną próbę kradzieży. Co ma w pysku? (VIDEO)

labrador i jajka dog-wow
© @1StevieKilner Twitter

Pewnie niejednokrotnie zastanawialiście się, dlaczego wasz pies kradnie jedzenie ze stołu. Jest głodny? Próbuje na siebie zwrócić uwagę? Zobacz filmik o labradorze, który podjął próbę idealnej kradzieży, tylko zapomniał zaplanować ucieczkę!

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 18.09.2019, 11:02, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:53

Właściciel tego uroczego labradora zostawił dwa jajka na talerzu, po czym wyszedł z kuchni. Do głowy mu nie przyszło, że kiedy wróci, talerz będzie pusty!

Jak to mówią: okazja czyni złodzieja. Pies wbiegł do kuchni, zgarnął jajka z talerza, ale już nie zdążył czmychnąć. Zanim się zorientował, właściciel wrócił, a zakłopotany pies, nie mając lepszego planu, szybko schował zdobycz w policzkach.

Dla właściciela miejsce kryjówki było oczywiste, ale postanowił się jeszcze chwilę podroczyć ze złodziejaszkiem. Hmm... Dopiero co położyłem tu dwa jajka. Nie wiesz, co się z nimi stało? Pies spojrzał na niego niewinnie, udając, że nie wie, o co chodzi.

Niestety nie był w stanie już dłużej utrzymac jaj w psyku. Ups!

Choć labrador poniósł sromotną porażkę, to jego próba kradzieży podbiła internet. Filmik został odtworzony prawie 8 milionów razy, a powiedzenie "jak kraść, to miliony" nabrało innego znaczenia. :-)