Reklama

Mężczyzna i jego pies utknęli w zaspie na pięć dni! Życie uratowało im coś niespodziewanego

Samochód podczas śniegu dog-wow
© Pixabay

Mężczyzna i jego pies zostali uwięzieni w samochodzie przez pięć dni z powodu intensywnych opadów śniegu. Życie zawdzięczają … saszetkom z sosem z sieci Taco Bell.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 15.03.2019, 07:37, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:55

Mrożąca krew w żyłach historia rozpoczęła się bardzo niepozornie. Mieszkający w Sunriver w stanie Oregonie Jeremy Taylor wraz ze swoim czworonogiem pojechał na stację benzynową. W drodze powrotnej samochód wpadł w poślizg i uderzył w zaspę. Amerykanin i jego pupil utknęli w śniegu na kolejne pięć dni. 

Jak donosi BBC, samochód z kierowcą i psim pasażerem został znaleziony przez policję pierwszego marca. Policjanci, którzy udzielili pomocy poszkodowanym, powiedzieli, że mężczyzna i pies Ally byli w dobrym stanie, "ale głodni".

"Jeremy pozostał w cieple przez kolejne cztery dni, od czasu do czasu uruchamiając swój samochód i jedząć kilka paczek sosu taco" - głosi oficjalne oświadczenie policji.

Taylor w poście na Facebooku podziękował funkcjonariuszom i powiedział, że "miał szczęście i nigdy więcej tego nie zrobi".

Co do sosu taco, Jeremy potwierdza, że zjadł zjadł trzy paczki ostrego sosu z Taco Bell i podkreślił, że ten sos "ratuje życie".

Natomiast przedstawiciele Taco Bell powiedzieli, że niezmiernie cieszy ich dobry stan zdrowia 36-latka i Ally’go oraz, że “będę starali się nawiązać kontakt z Jeremy’m, aby dostarczyć mu kilka sztuk zasłużonego tacos i pakiet opieki”.

Jeremy'mu i jego pupilowi życzymy dużo zdrowia, a w przyszłości samych szczęśliwych podróży!

 

ADDITIONAL DETAILS RELEASED At approximatley 2:16pm on March 01, a snowmobile rider contacted Deschutes County 911 to...

Posted by Deschutes County Sheriff's Office Oregon on Saturday, March 2, 2019