Reklama

Te psy, które ubawiły swoją panią do łez, to prawdziwa konkurencja dla beautuberów!

Pies pomalowny szminką dog-happy
© Twitter Jenna Guillaume

Jenna Guillaume, australijska pisarka i właścicielka dwóch psów, nie mogła powstrzymać śmiechu, kiedy zobaczyła swoje czworonogi w niemal pełnym makijażu. Kobieta groteskową historią podzieliła się na Twitterze. Internauci byli zachwyceni!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 22.03.2019, 10:06, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:55

Pies amator piękna

Na Instagramie, Youtubie i wielu innych portalach społecznościowych, jak grzyby po deszczu, pojawiają się kolejni tzw. beautuberzy (połączenie słów piękno i Youtube). Przygotowują filmiki, na których wykonują makijaż lub robią sobie zdjęcia z kosmetykami.

Wiele wskazuje na to, że psy Australijki pozazdrościły sławy influencerom i postanowiły wypróbować szminkę swojej właścicielki na własnej… sierści.

Przezabawna niespodzianka

Jenna skupiona na swojej pracy, nie podejrzewała, że jej czworonogi szykują przezabawną niespodziankę. Kiedy się odwróciła, zobaczyła, że jej pies jest pomalowany czerwoną szminką.

Na tym jednak nie koniec! Kilka minut później, jej drugi futrzak, zainspirowany makijażem swojego starszego kompana, również zdecydował się na test szminki.

Kobieta umieściła zdjęcia swoich psiaków na Twitterze i wywołała falę zabawnych komentarzy.

Jak tak dalej pójdzie, futrzani beautuberzy niebawem dołączą do grona najpopularniejszych psów w social mediach. Czekamy z niecierpliwością!