Purina logo

Homer: Dorosły kot do adopcji

 • Homer

  Jestem Homer i urodziłem się na wolności w kwietniu 2015 roku. Nie znam jeszcze za dobrze ludzi i wciąż pracuję nad tym, żeby się do nich przekonać. Lubię im towarzyszyć , ale wolę trzymać się na dystans. Jeśli nie podchodzą do mnie zbyt blisko, to nie mam nic przeciwko wspólnej zabawie. Moja ulubiona zabawka to wędka. Potrzebuję trochę czasu, żeby przyzwyczaić się do nowego otoczenia. Kiedy się czegoś przestraszę, zdarza mi się uciekać lub chować. Lubię odkrywać nowe miejsca, czasem zdarza mi się zaszyć w rożnych ciekawych zakamarkach. Kiedy mam ochotę na drapanie, korzystam z drapaka. Nie jestem zbyt wybredny, mogę jeść pokarm suchy lub mokry, ale lubię mieć stały dostęp do jedzenia. Jem tyle, ile akurat potrzebuję.

  Zawsze korzystam z kuwety. Jestem zaszczepiony i odrobaczony. Jeśli zostanę zaadoptowany zanim skończę pół roku, mój opiekun będzie musiał mnie wykastrować. Mój nowy dom powinien mieć zabezpieczony balkon i okna siatką, żebym nie wychodził na zewnątrz.

  Adopciaki.pl – Katowice


  Katowice

  To schronisko należy do fundacji
  Oświadczenie: Informacje na temat zwierząt do adopcji są dostarczane przez schroniska i stowarzyszenia, w których przebywają. Wamiz nie ponosi odpowiedzialności za wiarygodność tych informacji. Wszelkie informacje dotyczące stanu zdrowia i zachowania zwierząt do adopcji posiada wyłącznie schronisko lub dom tyczmasowy, w którym przebywa zwierzę. Użytkownik zwalnia firmę Wamiz z wszelkiej odpowiedzialności związanej z adopcją zwierzęcia prezentowanego na portalu.

  Inne koty do adopcji w okolicy