Purina logo

DIUNA: Dorosła kotka do adopcji

 • DIUNA
 • DIUNA
 • DIUNA

  Diuna to urocza i spokojna koteczka. Czeka na swojego człowieka.

  DIUNA
  Większość kotów w schroniskowej kociarni daje się łatwo zauważyć: jedne podbiegają do ludzi, inne od nich uciekają, ale zawsze robią jakieś wrażenie. Zdarza się jednak, że w naszym schronisku pojawiają się koty niewidzialne. Taka właśnie jest Diuna - niewidzialna.
  Diuna to urocza, spokojna, biało-szara koteczka. Chętnie poddaje się pieszczotom, a miziana pod bródką mruczy. Ale nie wybiega na spotkanie człowieka, nie inicjuje kontaktu, jak inne koty, tylko zajmuje się swoimi sprawami. Z tego względu łatwo ją przeoczyć, nawet kiedy przebywa na widoku. Może po prostu nie chce konkurować z bardziej śmiałymi kotami o ludzkie względy? Może uważa, że i tak zostanie pominięta w tłumie kocich futer? Mamy szczerą nadzieję, że kiedy Diuna znajdzie już swojego człowieka, stanie się bardziej otwarta i nauczy się nieco dobitniej manifestować swoje potrzeby... A może nigdy się tego nie nauczy, ale mimo wszystko zostanie zauważona i pokochana?
  Diuna zarejestrowana jest w Schronisku dla Zwierząt we Włocławku pod numerem 3718/25/20. Przeszła wszystkie niezbędne szczepienia i zabieg sterylizacji oraz czipowania.

  Diuna przebywa w Schronisku dla Zwierząt we Włocławku.

  Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt pod numer telefonu:
  Schronisko 530-779-523 lub 54 233-20-21

  Schronisko dla zwierząt Włocławek

  16 Przemysłowa
  87-806 Włocławek

  Oświadczenie: Informacje na temat zwierząt do adopcji są dostarczane przez schroniska i stowarzyszenia, w których przebywają. Wamiz nie ponosi odpowiedzialności za wiarygodność tych informacji. Wszelkie informacje dotyczące stanu zdrowia i zachowania zwierząt do adopcji posiada wyłącznie schronisko lub dom tyczmasowy, w którym przebywa zwierzę. Użytkownik zwalnia firmę Wamiz z wszelkiej odpowiedzialności związanej z adopcją zwierzęcia prezentowanego na portalu.

  Inne koty do adopcji w okolicy