Purina logo

INDIA: Dorosła kotka do adopcji

 • INDIA

  India to nieduża kotka o niecodziennym, piaskowym umaszczeniu.

  INDIA
  India to nieduża kotka o niecodziennym, piaskowym umaszczeniu. Jest jednym z tych kotów, które potrzebują dłuższego czasu, aby zaufać człowiekowi i przyzwyczaić się do jego obecności. Kiedy już poczuje, że jest głaskana, poddaje się temu, a nawet mruczy. Jednak zbliżający się człowiek jeszcze cały czas wywołuje u niej lęk i najczęściej kotka ucieka. Na chwilę obecną ciężko wciągnąć ją do zabawy, choć z ciekawością przypatruje się temu, w jaki sposób z opiekunami spoufalają się inne koty w kociarni.
  Dla Indii najlepszy będzie spokojny dom, bez obecności małych dzieci. Osoby chętne zaadoptować kotkę powinny mieć świadomość, że należy okazać jej cierpliwość i miłość, a z biegiem czasu na pewno stanie się cudowną pieszczoszką. Podejrzewamy też, że koci towarzysz w nowym miejscu mógłby pomóc jej otworzyć się na człowieka.
  India zarejestrowana jest pod numerem 3862/169/20. Posiada ważne szczepienia ochronne, jest wysterylizowana i zaczipowana.

  India przebywa w Schronisku dla Zwierząt we Włocławku.

  Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt pod numer telefonu:
  Schronisko 530-779-523 lub 54 233-20-21

   

  Schronisko dla zwierząt Włocławek

  16 Przemysłowa
  87-806 Włocławek

  Oświadczenie: Informacje na temat zwierząt do adopcji są dostarczane przez schroniska i stowarzyszenia, w których przebywają. Wamiz nie ponosi odpowiedzialności za wiarygodność tych informacji. Wszelkie informacje dotyczące stanu zdrowia i zachowania zwierząt do adopcji posiada wyłącznie schronisko lub dom tyczmasowy, w którym przebywa zwierzę. Użytkownik zwalnia firmę Wamiz z wszelkiej odpowiedzialności związanej z adopcją zwierzęcia prezentowanego na portalu.

  Inne koty do adopcji w okolicy