Purina logo

Cezar: Dorosły pies do adopcji

 • Cezar
 • Cezar
 • Cezar

  CEZAR jest ok. 6 letnim samcem w typie Amstaffa. Najlepszy okres swojego życia spędził zamknięty w piwnicy, skad został odebrany interwencyjnie i trafił do schroniska. Później trafił do jednego domu i został oddany z dnia na dzień, w środku zimy z powodu rzekomej alergii dziecka. Potem znalazł kolejny, ale w wyniku bezmyślnej zabawy opiekuna, ugryzł go.
  Na początku nie chciał wchodzić w żaden kontakt z opiekunem, jednak po czasie przekonał się, że współpraca z człowiekiem może być fajna i nie oznacza jedynie konfrontacji. Pomimo braków w socjalizacji potrafi się komunikować, niestety nie akceptuje innych zwierząt, więc musi być jedynym psem w domu. Potrafi pięknie pracować, uwielbia spacery, lubi zabawę szarpakami, nie niszczy, zachowuje czystość, jest dość cichy – nie szczeka bez potrzeby. Szukamy dla Cezara domu znającego potrzeby i zachowania rasy, chętnego do dalszej pracy, bez dzieci i innych zwierząt najlepiej dom, nie mieszkanie (nie zostanie wydany do kojca, czy na łańcuch). Cezar jest wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany .

  Będzie wymagane wypełnienie ankiety przedadopcyjnej, oraz odbycie kilku wizyt zapoznawczych, warunkiem adopcji będzie również zakup klatki kenelowej.
  Cezar przeszedł już bardzo wiele w swoim życiu, jednak mimo tego potrafi bardzo mocno pokochać człowieka. Mamy nadzieję, że w końcu uda się znaleźć wymarzony dom. Cezar przebywa w hoteliku.

  OTOZ Animals Oświęcim

  Kamieniec
  32-600 Oświęcim

  Oświadczenie: Informacje na temat zwierząt do adopcji są dostarczane przez schroniska i stowarzyszenia, w których przebywają. Wamiz nie ponosi odpowiedzialności za wiarygodność tych informacji. Wszelkie informacje dotyczące stanu zdrowia i zachowania zwierząt do adopcji posiada wyłącznie schronisko lub dom tyczmasowy, w którym przebywa zwierzę. Użytkownik zwalnia firmę Wamiz z wszelkiej odpowiedzialności związanej z adopcją zwierzęcia prezentowanego na portalu.

  Inne psy do adopcji w okolicy