Purina logo

Mona: Dorosła suczka do adopcji

 • Mona
 • Mona
 • Mona

  Cześć, nazywam się Mona.

  Urodziłam się ok 2010r. 

  Jak może się czuć pies dla którego największą wartość ma wolność? Są bowiem w schroniskach takie psy, które bardziej tęsknią za człowiekiem, są też takie które za ciepłą kanapą i takie które tęsknią głównie za wolnością. Żal takich psów roznosi się po całym schronisku :( a jeśli takie psy mają w sobie jeszcze sporą domieszkę ras północnych, to aż ciarki można mieć na plecach (także z żalu)...

  Tak więc... tęsknię za wolnością... Choć życie mnie nie rozpieszczało, to poznałam chwile w których mogłam z niej korzystać do woli. I nie znaczy to, że człowiek nie jest dla mnie ciekawy, wręcz przeciwnie. Doskonale umiem połączyć zew wolności i sympatię do człowieka. I choć trzeba pamiętać, że jestem psem w typie Malamuta i umiem pokazać, że coś mi nie pasuje to jednak człowieka umiem obdarzyć dużym uczuciem. 

  Schronisko w Korabiewicach Viva!

  11 Korabiewice Droga
  96-330 Powiat żyrardowski

  Oświadczenie: Informacje na temat zwierząt do adopcji są dostarczane przez schroniska i stowarzyszenia, w których przebywają. Wamiz nie ponosi odpowiedzialności za wiarygodność tych informacji. Wszelkie informacje dotyczące stanu zdrowia i zachowania zwierząt do adopcji posiada wyłącznie schronisko lub dom tyczmasowy, w którym przebywa zwierzę. Użytkownik zwalnia firmę Wamiz z wszelkiej odpowiedzialności związanej z adopcją zwierzęcia prezentowanego na portalu.

  Inne psy do adopcji w okolicy