Purina logo

Lucjan: Dorosły pies do adopcji

 • Lucjan
 • Lucjan

  Lucjan, czyli? Dla większości zwykły, czarny pies. Nie rzucający się zbytnio w oczy, nie przykuwający uwagi… Każdy grzecznie omija jego kojec i idzie dalej. Tak jakby nie istniał… Tak jakby wcale go tu nie było… A ile byśmy dali żeby w końcu opuścił kraty schroniska! Żeby w końcu mógł się wybiegać, w końcu wyczerpać na czymś swoją energię. To w końcu tylko fajny, młody pies który powoli niknie za kratami… Lucjan od kilku miesięcy jest niezauważalny 😔
  Czym ten cudowny pies sobie zasłużył? Przeciętną urodą? Niełapiącą za serce przeszłością?
  Lucek jest sympatycznym psiakiem w najlepszym etapie swojego życia (ok. 3 lata) i bardzo pragnie w końcu stabilizacji u boku swojego przewodnika. Dobrze dogaduje się z innymi psami, coraz lepiej radzi sobie z chodzeniem na smyczy, bardzo lubi bawić się zabawkami i gryźć przeróżne przysmaki do żucia, co bardzo ułatwi nowemu właścicielowi codzienność z Lucjanem u boku.

  OTOZ Animals Oświęcim

  Kamieniec
  32-600 Oświęcim

  Oświadczenie: Informacje na temat zwierząt do adopcji są dostarczane przez schroniska i stowarzyszenia, w których przebywają. Wamiz nie ponosi odpowiedzialności za wiarygodność tych informacji. Wszelkie informacje dotyczące stanu zdrowia i zachowania zwierząt do adopcji posiada wyłącznie schronisko lub dom tyczmasowy, w którym przebywa zwierzę. Użytkownik zwalnia firmę Wamiz z wszelkiej odpowiedzialności związanej z adopcją zwierzęcia prezentowanego na portalu.

  Inne psy do adopcji w okolicy