Purina logo

Miśka: Dorosła suczka do adopcji

 • Miśka
 • Miśka
 • Miśka
 • Miśka

  Uszy psa są tak wyjątkowe, jak on jest wyjątkowy. Misia jest właścicielką najpiękniejszych uszu w schronisku. Jest sunią niezwykle zgodną i świetnie dogaduje się ze swoimi psimi kolegami. Spokojna, grzeczna i pozytywnie nastawiona do ludzi. Nie ma osoby, która nie podziwiałaby ogromnego postępu, jaki zrobiła, gdy z przerażonego psiaka, wręcz przyklejonego ze strachu do ściany, stała się sunią pogodną i chętnie zwiedzającą świat u boku człowieka.

  Misia lubi spokojne, delikatne głaskanie - nie jest typem przytulasa, lubi po prostu obecność człowieka, przy którym czułaby się bezpieczna i spokojna.

  Dlatego potrzebny jest dom, w którym wyjątkowi ludzie o ogromnej wrażliwości i delikatności chcieliby dać szansę tej dzielnej istotce ze smutną historią. Tak naprawdę to pewnie nigdy nie miała prawdziwego domu. Świadczył o tym stan fizyczny i psychiczny, w jakim trafiła do schroniska.

  Wszystkie dobre adopcje nas cieszą, ale jakby trafił się super domek dla Miśki, to normalnie byśmy chyba skakali z radości. Domek dla starszego psa. Psa, który nie wie, że można żyć inaczej...

  Misia w schronisku zarejestrowana jest pod numerem 9822/307/15. Posiada szczepienia przeciw chorobom wirusowym oraz wściekliźnie. Przeszła zabieg sterylizacji i posiada chip.

  Schronisko dla zwierząt Włocławek

  16 Przemysłowa
  87-806 Włocławek

  Oświadczenie: Informacje na temat zwierząt do adopcji są dostarczane przez schroniska i stowarzyszenia, w których przebywają. Wamiz nie ponosi odpowiedzialności za wiarygodność tych informacji. Wszelkie informacje dotyczące stanu zdrowia i zachowania zwierząt do adopcji posiada wyłącznie schronisko lub dom tyczmasowy, w którym przebywa zwierzę. Użytkownik zwalnia firmę Wamiz z wszelkiej odpowiedzialności związanej z adopcją zwierzęcia prezentowanego na portalu.

  Inne psy do adopcji w okolicy