Purina logo

Balbinka: Dorosła suczka do adopcji

 • Balbinka
 • Balbinka
 • Balbinka

  Balbinka to grzeczna, wesoła, uwielbiająca zabawę i turlańce w trawie sunia. Pięknie spaceruje na smyczy, cieszy się na widok znajomych osób, a kiedy jest szczęśliwa na jej pyszczku maluje się wesoły uśmiech. Balbinka wprost przepada za psimi zabawkami i nie lubi się nimi dzielić. Twierdzi, że wszystkie należą do niej. Potrzeba własności jest całkowicie normalną potrzebą każdego. Każdy potrzebuje mieć coś, o czym można powiedzieć „To jest moje”. Balbinka w schronisku ma tylko swoje zabawki. Ale jakby miała swojego człowieka i swój dom, to by go strzegła jak oka w głowie. Szukamy człowieka, który zrozumie małe słabości tej wesołej dziewczyny do piszczków, piłeczek i zabawek wszelkiego rodzaju. Który zrozumie, że Balbinka potrzebuje swojej małej przestrzeni, w której we własnym tempie będzie oswajała się z nowymi sytuacjami.

  Balbinka preferuje towarzystwo dorosłych, nie polecamy jej do domu, w którym są małe dzieci.

  Balbinka jest zaszczepiona przeciw wściekliźnie i chorobom wirusowym. Posiada czip, przeszła zabieg sterylizacji. W indeksie schroniska znajduje się pod numerem 11628/75/20.

  Schronisko dla zwierząt Włocławek

  16 Przemysłowa
  87-806 Włocławek

  Oświadczenie: Informacje na temat zwierząt do adopcji są dostarczane przez schroniska i stowarzyszenia, w których przebywają. Wamiz nie ponosi odpowiedzialności za wiarygodność tych informacji. Wszelkie informacje dotyczące stanu zdrowia i zachowania zwierząt do adopcji posiada wyłącznie schronisko lub dom tyczmasowy, w którym przebywa zwierzę. Użytkownik zwalnia firmę Wamiz z wszelkiej odpowiedzialności związanej z adopcją zwierzęcia prezentowanego na portalu.

  Inne psy do adopcji w okolicy