Purina logo

Benia: Dorosła suczka do adopcji

 • Benia
 • Benia

  Benia, starsza sunia, w typie owczarka niemieckiego. To prawdziwa dama, rozważna i romantyczna.😍 Jest przesympatyczną, delikatną i  towarzyską sunią, lubiącą przytulasy i drapanki za uszkiem. To najcichsza i  najłagodniejsza sunia w naszym schronisku. Jak przystało na wiekową damę, Benia lubi krótkie, spokojne spacery. Potrzebuje spokoju, swojego człowieka i bezpiecznego miejsca czyli DOMU takiego na zawsze…💕 Najlepszy byłby dla niej dom bez innych psów. Nie przepada za energicznymi i zaczepialskimi stworzeniami,  za to uwielbia święty spokój. 

  Jeżeli ją zaadoptujecie, na pewno znajdzie miejsce nie tylko w Waszym domu, ale i  również w Waszym sercu.

  Benia jest zaszczepiona przeciwko chorobom wirusowym i wściekliźnie. Posiada czip, przeszła zabieg sterylizacji. W indeksie schroniska znajduje się pod numerem GW/47/2/20.
  Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt pod numer telefonu: 
  Schronisko 530-779-523 lub 54 233-20-21

  Schronisko dla zwierząt Włocławek

  16 Przemysłowa
  87-806 Włocławek

  Oświadczenie: Informacje na temat zwierząt do adopcji są dostarczane przez schroniska i stowarzyszenia, w których przebywają. Wamiz nie ponosi odpowiedzialności za wiarygodność tych informacji. Wszelkie informacje dotyczące stanu zdrowia i zachowania zwierząt do adopcji posiada wyłącznie schronisko lub dom tyczmasowy, w którym przebywa zwierzę. Użytkownik zwalnia firmę Wamiz z wszelkiej odpowiedzialności związanej z adopcją zwierzęcia prezentowanego na portalu.

  Inne psy do adopcji w okolicy