Purina logo

ATA: Dorosła suczka do adopcji

 • ATA
 • ATA
 • ATA

  To może zaczniemy od początku…… Urodziła się niewiadomo gdzie, w 2007 roku i jako szczenię trafiła do naszego schroniska. Pewnego pięknego dnia przyszła fajna Pani i adoptowała Atę. A potem żyły długo i szczęśliwie. Spędziły razem 14 lat. Miały tylko siebie. Miały….... Życie lubi zataczać koła. Ata wróciła do schroniska jako psia seniorka. Początkowo bardzo przerażona nowym miejscem, bo dotychczas miała ciszę, spokój i swoją ukochaną panią. Powoli zaczęła otwierać się na człowieka i cieszyć spacerami. Ciężko jej wrócić do boksu, nie chce zostawać sama. Po prostu się boi. Jest śliczną, malutką i spokojną sunią. Robimy wszystko, by zaaklimatyzowała się w schronisku. Ale to nie takie łatwe, u nas jest zawsze gwarno, zawsze coś się dzieje. Więc OGŁASZAMY ŚWIATU ATĘ!!!!! Może pewnego pięknego dnia, przyjdzie fajna Pani i ……..będą żyły długo i szczęśliwie.

  Ata w schronisku zarejestrowana jest pod numerem 11860/31/21 Posiada szczepienia przeciwko chorobom wirusowym oraz wściekliźnie.

  Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt pod numer telefonu:

  Schronisko 530-779-523 lub 54 233-20-21

  Schronisko dla zwierząt Włocławek

  16 Przemysłowa
  87-806 Włocławek

  Oświadczenie: Informacje na temat zwierząt do adopcji są dostarczane przez schroniska i stowarzyszenia, w których przebywają. Wamiz nie ponosi odpowiedzialności za wiarygodność tych informacji. Wszelkie informacje dotyczące stanu zdrowia i zachowania zwierząt do adopcji posiada wyłącznie schronisko lub dom tyczmasowy, w którym przebywa zwierzę. Użytkownik zwalnia firmę Wamiz z wszelkiej odpowiedzialności związanej z adopcją zwierzęcia prezentowanego na portalu.

  Inne psy do adopcji w okolicy