Zadaj pytanie na forum Wamiz

Purina logo

PORTOS: Dorosły pies do adopcji

 • PORTOS
 • PORTOS

  Portos – to kolejny duży, starszy pies w typie owczarka niemieckiego, który trafił do nas po akcji ratowania zwierząt ze “schroniska” w Radysach. W warunkach schroniskowych Portos dał się poznać jako pies który bardzo chętnie chodzi na spacery ale ze względu na wiek preferuje, krótsze wyprawy niż wielogodzinne wędrówki.

  Trudno powiedzieć czy to przez jakiś uraz fizyczny z przeszłości w Radysach czy też jego wiek (około 9 lat) Portos lekko zamiata tylnymi łapami podczas spacerów. Pies ten nie sprawia problemów przy socjalizacji i pokazuje, że bardzo lubi kontakt z człowiekiem. W indeksie schroniska znajduję się pod numerem 11706/153/20.

  Pomóż Nam znaleźć wspaniały dom dla tego oddanego psiego seniora. Nie możesz adoptować? Udostępnij post - im większy zasięg tym większa szansa, że ktoś go zobaczy i pokocha ? W związku z trwającym postępowaniem prokuratury wobec osób prowadzących schronisko w Radysach adopcja Portosa będzie dwuetapowa. Do momentu zakończenia sprawy sądowej osobą adoptująca formalnie będzie jego tymczasowym opiekunem zaś po zakończeniu postępowania sądowego umowa zostanie przekształcona w adopcję stałą.

  osoby zainteresowane adopcją Portosa proszę o kontakt pod nr tel. 54 233 20 21 lub 530 779 523

  Schronisko dla zwierząt Włocławek

  16 Przemysłowa
  87-806 Włocławek

  Oświadczenie: Informacje na temat zwierząt do adopcji są dostarczane przez schroniska i stowarzyszenia, w których przebywają. Wamiz nie ponosi odpowiedzialności za wiarygodność tych informacji. Wszelkie informacje dotyczące stanu zdrowia i zachowania zwierząt do adopcji posiada wyłącznie schronisko lub dom tyczmasowy, w którym przebywa zwierzę. Użytkownik zwalnia firmę Wamiz z wszelkiej odpowiedzialności związanej z adopcją zwierzęcia prezentowanego na portalu.

  Inne psy do adopcji w okolicy