Zadaj pytanie na forum Wamiz

Purina logo

FRAGLES: Dorosły pies do adopcji

 • FRAGLES
 • FRAGLES
 • FRAGLES

  Fragles to młody, sympatyczny piesek, takie przytulaśne sreberko.

  FRAGLES
  Naucz go widzieć oczami serca .Obdarz go miłością on tak bardzo pragnie usłyszeć bicie Twego serca. Wtedy poczuje Ciebie. Wtedy będzie wiedział, że komuś na nim zależy, że ktoś w końcu go pokochał. Spójrz jak prosi ...
  On wciąż ma nadzieję na życie z Tobą człowieku...

  Fragles to młody, sympatyczny piesek zamieszkujący nasze schronisko. To takie żywe, przytulaśne sreberko. Może oczka ma nieidealne, ale trzeba przyznać, że jego uśmiech jest powalający. Fraglesik jest niepełonosprytkiem. Spacery z nim są naprawdę ciekawe, cały czas wpada a to na nas, a to na drzewo. Trzeba uważać na niego i za niego. Na jedno oczko całkiem nie widzi, na drugie słabo. W dzień na spacerach jakoś sobie radzi, wieczorem nasze oczy muszą być i jego oczami.
  Dla psa wzrok jest trzecim zmysłem po węchu i słuchu. Z pewnością niedowidzenie lub wręcz ślepota nie jest więc dla niego takim inwalidztwem jak dla nas, ludzi. Tym bardziej, że jest to młody piesek. Potrzebny jest mu tylko super człowiek - człowiek przewodnik.
  Życie bez uśmiechu pewnie niewiele byłoby warte. Fragles nigdy nie przestaje się uśmiechać, nawet kiedy jest smutny. Nigdy nie wiadomo, a może ktoś zakocha się w jego uśmiechu. Może to właśnie dziś? Może Ty?...
  Fragles w schronisku zarejestrowany jest pod numerem GW/92/2/21. Posiada szczepienia przeciwko chorobom wirusowym oraz wściekliźnie.

  Fragles przebywa w Schronisku dla Zwierząt we Włocławku.

  Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt pod numer telefonu:
  Schronisko 530-779-523 lub 54 233-20-21

   

   

  Schronisko dla zwierząt Włocławek

  16 Przemysłowa
  87-806 Włocławek

  Oświadczenie: Informacje na temat zwierząt do adopcji są dostarczane przez schroniska i stowarzyszenia, w których przebywają. Wamiz nie ponosi odpowiedzialności za wiarygodność tych informacji. Wszelkie informacje dotyczące stanu zdrowia i zachowania zwierząt do adopcji posiada wyłącznie schronisko lub dom tyczmasowy, w którym przebywa zwierzę. Użytkownik zwalnia firmę Wamiz z wszelkiej odpowiedzialności związanej z adopcją zwierzęcia prezentowanego na portalu.

  Inne psy do adopcji w okolicy