Zadaj pytanie na forum Wamiz

Purina logo

PTYŚ: Dorosły pies do adopcji

 • PTYŚ
 • PTYŚ
 • PTYŚ

  Ptyś to przekochany, spokojny i cichy psiak o złotym sercu.

  PTYŚ
  Ptyś nie jest starym psem...
  "Stara" jest jego dusza bo poraniona, skrzywdzona i porzucona.
  Dlaczego „ktoś” wyrzucił wiernego psa jak śmiecia? Nie wiemy…
  Ptyś to pies, który prawdopodobnie nigdy nie będzie adoptowany, a jego "domem" zawsze już będzie samotny boks w schronisku. Dlatego cieszy go każdy dzień, który chociaż przez sekundę daje radość - spacer, pogłaskanie, kilka ciepłych słów tylko dla niego. Trochę promieni słońca, zapach trawy i ludzka dłoń. Tylko tyle potrzebuje…, aż tyle. Patrząc na Ptysia nie sposób nie myśleć o tym, co musiał przejść, co zdarzyło się w jego życiu. Wychudzony, wyłysienia na zadzie, zęby w kiepskim stanie, słabe tylne łapki. W dodatku niedowidzi i niedosłyszy. Jedynie jego wspaniały nosek nie stracił na czujności i zawsze doprowadzi go do smaczka. Apetyt mu dopisuje, większość dnia przysypia. Ptyś to przekochany, spokojny i cichy staruszek o złotym sercu. Nie żali się na swój los. Nie zwraca uwagi na inne zwierzaki, ładnie chodzi na smyczce. Schronisko to nie miejsce dla takiego psiego staruszka. Szukamy osoby lub fundacji, która zapewni Ptysiowi bezpieczny domek, opiekę, posłanko i przede wszystkim pokocha go. Szukamy dla tego wspaniałego pieska wyjątkowego domku, by móc w końcu powiedzieć: "Widzisz Ptysiu i Ciebie też ktoś pokochał. Ty też odnalazłeś swoje szczęście piesku”.
  Ptyś w schronisku zarejestrowany jest pod numerem GW/93/3/21. Posiada szczepienia przeciw chorobom wirusowym oraz wściekliźnie. Przeszedł zabieg kastracji i posiada chip.

  Ptyś przebywa w Schronisku dla Zwierząt we Włocławku.

  Zainteresowanych adopcją Ptysia prosimy o kontakt pod numer telefonu:
  Schronisko 530-779-523 lub 54 233-20-21

  Schronisko dla zwierząt Włocławek

  16 Przemysłowa
  87-806 Włocławek

  Oświadczenie: Informacje na temat zwierząt do adopcji są dostarczane przez schroniska i stowarzyszenia, w których przebywają. Wamiz nie ponosi odpowiedzialności za wiarygodność tych informacji. Wszelkie informacje dotyczące stanu zdrowia i zachowania zwierząt do adopcji posiada wyłącznie schronisko lub dom tyczmasowy, w którym przebywa zwierzę. Użytkownik zwalnia firmę Wamiz z wszelkiej odpowiedzialności związanej z adopcją zwierzęcia prezentowanego na portalu.

  Inne psy do adopcji w okolicy