Zadaj pytanie na forum Wamiz

Purina logo

RUFUS: Dorosły pies do adopcji

 • RUFUS
 • RUFUS
 • RUFUS

  RUFUS

  “Przygarniając psa mamy niepowtarzalną okazję wybrać sobie krewnego...", a jeśli wybrać, to prawdziwie wyjątkowego jak nasz Rufusek! To psiak, o którym naprawdę trudno powiedzieć coś negatywnego. Jest przyjacielski, kontaktowy, pogodny i bardzo dobrze wychowany. Elegancko spaceruje na smyczy obok człowieka (choć nie dla niego długie wyprawy). Rufusek to starszy, przekochany pies uwielbiający smaczki. Często jednak w oczach Rufusa da się zauważyć smutek… Te jego psie, zrezygnowane oczy, które nie liczą już na nic. Widać, że tęskni za prawdziwym domkiem, za towarzystwem człowieka, za przytuleniem i za obecnością kogoś, przy kim czułby się bezpieczny i kochany. Patrząc na Rufuska nie sposób nie myśleć o tym, co musiał przejść i co zdarzyło się w jego życiu. Został znaleziony samiuteńki na ulicy z zaniedbaną sierścią, bardzo wychudzony i ze śladem obroży na szyi. Ktoś Rufuska potraktował jak niepotrzebny, zużyty śmieć! Mimo, że los go nie oszczędzał, to nie skazujmy Rufusa na resztę życia w zapomnieniu! Niech znowu poczuje miłość! Ten wyjątkowy pies może stać się wspaniałym członkiem cudownej rodzinki.

  Może Twojej?

  Przyjdź i go poznaj!

  Rufus zaszczepiony jest przeciw wściekliźnie i chorobom wirusowym. Posiada czip, przeszedł zabieg kastracji. W indeksie schroniska znajduje się pod numerem 11880/51/21.

  Jeśli nie możesz adoptować UDOSTĘPNIJ

  POMÓŻMY ZNALEŹĆ RUFUSOWI KOCHAJĄCY DOMEK NA RESZTĘ ŻYCIA

  Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt pod numer telefonu:

  Schronisko 530-779-523 lub 54 233-20-21

  Schronisko dla zwierząt Włocławek

  16 Przemysłowa
  87-806 Włocławek

  Oświadczenie: Informacje na temat zwierząt do adopcji są dostarczane przez schroniska i stowarzyszenia, w których przebywają. Wamiz nie ponosi odpowiedzialności za wiarygodność tych informacji. Wszelkie informacje dotyczące stanu zdrowia i zachowania zwierząt do adopcji posiada wyłącznie schronisko lub dom tyczmasowy, w którym przebywa zwierzę. Użytkownik zwalnia firmę Wamiz z wszelkiej odpowiedzialności związanej z adopcją zwierzęcia prezentowanego na portalu.

  Inne psy do adopcji w okolicy